reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wynik bety hcg.

To może jednak ciąża jest nieco młodsza niż to wynika z OM. Moim zdaniem musisz poczekać na kolejne USG. Masz już wyznaczony termin?
 
reklama
To może jednak ciąża jest nieco młodsza niż to wynika z OM. Moim zdaniem musisz poczekać na kolejne USG. Masz już wyznaczony termin?
Nie mam,miała przeanalizować wynik bety i mi napisać. Nie wiem czy ma to jakieś znaczenie,ale byłam na usg na nfz tydzień temu. Nie było nawet pęcherzyka jeszcze
 
Nie deneruj się ... Wiem że łatwo napisac ale tak jak dziewczyny radzą - umów się czym prędzej na USG do innego lekarza. Tan poprzednim powinien zmierzyć pęcherzyk ...
 
reklama
Do góry