reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyniki AHM i spermiogramu

Dołączył(a)
27 Wrzesień 2022
Postów
1
Hej my staramy się z mężem od 2.5roku. Udaliśmy się do kliniki plodnosci . Am zrobiono nam testy i Mój AHM wynosi 1.37 mam 34 lata a mąż 35 I jego WHO A jest 5 a B 43.
Lekarka poleciła nam nie czekać i zrobić invitro. Czy te wyniki naprawdę oznaczają ze mamy bardzo małe szanse być w ciąży?
WHO A jest szybkość do przodu a B jest powolne poruszanie do przodu
 
reklama
Hej my staramy się z mężem od 2.5roku. Udaliśmy się do kliniki plodnosci . Am zrobiono nam testy i Mój AHM wynosi 1.37 mam 34 lata a mąż 35 I jego WHO A jest 5 a B 43.
Lekarka poleciła nam nie czekać i zrobić invitro. Czy te wyniki naprawdę oznaczają ze mamy bardzo małe szanse być w ciąży?
WHO A jest szybkość do przodu a B jest powolne poruszanie do przodu
to dość mało szczegółów. Napewno masz więcej parametrów na wynikach seminogramu. Jaka jest jednostka AMH?
 
Trochę mało szczegółów. Twoje AMH nie jest jakieś tragiczne. Ja mam 43 lata. Staralismy sie 1.5 roku. Robiłam badania hormonalne. AMH 0.5. Lekarz powiedział, że wg hormonów jak progesteron i inne , cykle sa już bezowulacyjne a z takim AMH to szansa na ciążę nikła. Jak bardzo chce to mogę brać Inofem i Costangus ale on proponuje invitro i to też raczej z jajeczkiem dawczyni. W maju zaczęłam suplementować te leki, jak też q10, omega, d3 kwas foliowy i inne witaminy. Mąż witaminy również. W lipcu zapisaliśmy sie na procedurę invitro ale w sierpniu nie dostałam okresu.
Obecnie jestem w 9 tygodniu ciąży 😉

Nie znam się na wynikach spermy, bo do tego etapu nie doszlismy ale może jakieś leczenie, suplementacja, zmiana trybu życia, diety? Może warto też skonsultować te wyniki z kimś jeszcze.
Trzymam kciuki.
 
Do góry