reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyniki badania nasienia

[emoji848][emoji848] wydawałoby się że jeszcze za szybko, ale kto wie? Jeżeli ciąży nie będzie to skonsultuj z lekarzem taki wysoki progesteron bo jest ponad normę :) ale trzymam kciuki bo może coś zaczyna się dziać :)
Oby ! Z niecierpliwością czekamy na maluszka. Czy myślisz z mam biegnąc do laboratorium zrobić betę ? 😁 czy to jeszcze za wcześnie
 
reklama
Czy możesz mi coś więcej powiedzieć o lekach które zalecił mi lekarz ? Myślisz ze są odpowiednie ?
Tak :)
Duphaston - progesteron w skrócie pomaga w zagnieżdżeniu zarodka. Bardzo ważnym hormon.

Profetil - suplement diety dla mężczyzn. Różne witaminki bardzo dobre dla nasienia.

Dostinex - nie znam.
 
reklama
Mój mąż miał podobne. 1% prawidłowych, 5ml w 1ml i 15 w całości. Ruch też poniżej normy. Zrobił mąż badania i testosteron trochę niski, brak żylaków. Bierze pregnyl 5000j raz w tygodniu. Zastrzyk robi sam w brzuch. Leczy się już 2 miesiące został miesiac. Żeby była poprawa. Nie wiem czy jest.
Na te chwile próbujemy naturalnie. Nie wiem czy się uda.

I jak sytuacja, mąż robił badania?
Mój miał podobnie jak u Twojego a nawet chyba gorsze wyniki. Po około 4 miesiącach od pierwszego badania gdzie była bida z nędzą teraz jest praaawie ok. Końskie dawki suplementów zrobiły robote.
 
Do góry