reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wyniki betaHCG

Rozwiązania
0
Witam, zrobiam 4 testy ciazowe i wyszly pozytywne. Wybrałam sie do ginekologa, stwierdził, że mam 4,6cm torbiela na jajniku (dał skierowanie do szpitala). Poszłam na badanie krwi beta HCG wynik 21,5. Czy możliwe że torbiel przyczynił się do wyższego wyniku beta?

reklama

LadySnow

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Witam, zrobiam 4 testy ciazowe i wyszly pozytywne. Wybrałam sie do ginekologa, stwierdził, że mam 4,6cm torbiela na jajniku (dał skierowanie do szpitala). Poszłam na badanie krwi beta HCG wynik 21,5. Czy możliwe że torbiel przyczynił się do wyższego wyniku beta?
Tak, torbiel może produkować beta hcg

jasani

Fanka BB :)
Miasto
Wrocław
Rozwiązania
24
Jeżeli torbiel ma cechy nowotworu to może produkować hcg. W innym wypadku nie ma takiej opcji.

LadySnow

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
hmmm, jak powtórzę badania i będę wyższe to mogę stwierdzić, że jestem w ciąży?
Nie jestem lekarzem więc nie mogę Ci na to pytanie odpowiedzieć , myślę że powinnaś udać się do specjalisty.
Napisałaś wynik bety ale nie napisałaś, który to dzień cyklu itp. Ciężko powiedzieć naprawdę.

Rozwiązania
0
Jutro idę powtórzyć badanie beta HCG. A w piątek mam ginekologa (idę do innego) . Bardzo dziękuję za odpowiedzi 😊 pozdrawiam

reklama
reklama

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry