reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyniki „młoda mama” proszę o pomoc

agaced2002

Początkująca w BB
Dołączył(a)
16 Marzec 2023
Postów
24
Cześć , mógłby mi ktoś może powiedzieć czy z tymi wynikami jest okej bo się naczytałam w internecie za dużo. Siedze i się zamartwiam się tymi wynikami czy one są dobre zarówno jak i te urobilinogen, pH jak i ciężar właściwy,jak ja mam to rozumieć jestem młodą dziewczyną i totalnie tego nie rozumiem proszę o pomoc :/
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    1,7 MB · Wyświetleń: 273
Ostatnia edycja:
reklama
Masz infekcję - do leczenia. Świadczy o tym obecność leukocytów (zarówno w moczu jak i osadzie) oraz liczne bakterie wpw (w polu widzenia).
urobilinogen prawidłowy - oznacza, że jego wynik jest prawidłowy 🤷‍♀️
 
Masz najprawdopodobniej zapalenie pecherza moczowego. Swiadcza o tym leukocyty i bakterie. Urobilinogen jest w normie, wiec bez znaczenia. Idz do rodzinnego, da ci cos na zapalenie. Dodatkowo pij duzo wody, sok z zurawiny i selera korzeniowego.
 
Cześć , mógłby mi ktoś może powiedzieć czy z tymi wynikami jest okej bo się naczytałam w internecie za dużo. Siedze i się zamartwiam się tymi wynikami czy one są dobre zarówno jak i te urobilinogen, pH jak i ciężar właściwy,jak ja mam to rozumieć jestem młodą dziewczyną i totalnie tego nie rozumiem proszę o pomoc :/
Wygląda na infekcje.

A jak pobierałaś próbkę? Czy środkowy mocz + wcześniej swe tam umyłaś?

I czy robiłaś posiew?
 
Jestes pewna że dobrze pobrałaś mocz? Wyniki poza infekcją są okej. Ale infekcja do zaleczenia. Chyba że źle pobrałaś próbkę stąd wyszły takie wyniki.
 
reklama
reklama
Do góry