reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wypadające włosy

Miałam ten sam problem.W 4m-c po porodzie zaczęło się.
To było straszne.
Codziennie musiałam odkurzać a moje dziecko było obleczone całe moimi włosami.
Ja brałam skrzypowitę i to można brać podczas karmienia.
Włosy przestały wypadać ja karmię nadal ( już 11,5m-c).
Odrastają dość szybko.Polecam.
 
reklama
nie sadze zeby szampony i maseczki cos pomogly, najczestsza przyczyna wypadania wlosow u to niedobor zelaza.. A w dodatku niedawno przestalas karmic, czyli jeszcze większe mialas zapotrzebowanie na zelazo. Rob ilas badania? jaki poziom Ci wyszedl.? Oboje tnie od wyniku Pij Floradix (zelazo + witaminki), jest w plynie szybko sie wchlania i szybko widac efekty, jest m. in. dla kobiet w ciazy i karmiacych, takze zupeln ie bezpieczny .Nie zaszkodzi. Mnie wypadaly strasznie wlosy, okazalo sie ze to niedobor zelaza. Odkad zaczelam pic ten Floradix juz po tyg. mniej wypadalo, a teraz normalnie.. takze ratuj sie od srodka.
 
Zgadzam się z Nicolo1233. Kiedy zastanawiałam się jak schudnąć dieta będzie dla mnie dobra, to dużo czytałam o żywieniu i dowiedziałam się m.in. że właśnie żelazo, kwas foliowy, cynk poprawia wygląd włosów oraz zapobiega ich wypadaniu. Jeśli nie możesz, brać tych substancji to polecam Ci mycie włosów szarym mydłem np. białym jeleniem.
 
To chyba nieuniknione:( brak witamin, osłabiony organizm. Włosy potrzebują składników odżywczych a tych w czasie ciąży i karmienia brak.
 
Dużo witamin, organizm musi się wzmocnić, jeśli Cię pocieszę to nie ty jedyna masz z tym problem
 
Do góry