reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Wypadanie włosów po heparynie?

Dmalw

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Witajcie, jestem ósmym tygodniu ciąży i od początku jestem na heparynie i akardzie. Uważam że od tego czasu potwornie… Potwornie wypadają mi włosy. Podczas mycia garściami, jak żyje czegoś takiego nie widziałam. Czytałam w Internecie że powodem może być heparynę, macie jakieś doświadczenie w tym temacie?

reklama

Lu_cy

Fanka BB :)
Rozwiązania
1
Witajcie, jestem ósmym tygodniu ciąży i od początku jestem na heparynie i akardzie. Uważam że od tego czasu potwornie… Potwornie wypadają mi włosy. Podczas mycia garściami, jak żyje czegoś takiego nie widziałam. Czytałam w Internecie że powodem może być heparynę, macie jakieś doświadczenie w tym temacie?
Też mi trochę wypadły, ale nie więcej niż przed ciąża. Bierzesz witaminy?

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
W Potrzebuję porady 10
A Potrzebuję porady 5
filipinka1 BB położna radzi mamom 17
K Zdrowa mama 13

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry