reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wypłata PZU po porodzie

reklama
ZUS nikomu nie wypłaca już. Teraz wypłaca MOPS i tylko jak się nie przekroczy 504zł netto na osobę dochodu za rok ubiegły, a nazywa się to zasiłek poporodowy i wynosi 500zł.
 
Mój maz dzis był w PZU i załatwił kase a niesprawiedliwe że za śmierć wypłacaja wiecej niż za narodziny ::)
 
Mój mąz tez już załatwił wypłaty w pzu
ale trzeba sie stawic osobiście po forse

Mąż wypłacił w kasie a mi przelali na konto - po 2 dniach.
 
ja już też byłam po kasę. Czekam jeszcze na pieniądze za leżenie w szpitalu, ale maja 30 dni na podjęcie decyzji czy mi się nalezy i potem dopiero przeleja mi na konto. No i z Alianzu też jeszcze czekam aż wpłyną na konto
 
reklama
Do góry