Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
My z mężem śmiejemy się, że mały puści nas z torbami dziś dostał czapeczkę z polarku, w sumie za taką cenę to i ja bym sobie kupiła czapkę, te rzeczy dla maluszków są czasami w tej samej cenie co dla dorosłych a materiału przecież dużo mniej, nie? Ale cóż, w czymś musi chłopak chodzić (jeździć w wózku, hehe) i musi jakoś wygladać, nie? My niestety od rodziny dostaliśmy bardzo niewiel rzeczy, głównie śpiworek do wózka, pościel do łóżeczka, itp, tak więc większość kupiliśmy sami./ Idę popstrykać fotki jego garderobie a wieczorem poproszę męża by je wkleił do kompa Papa
Bunia, muszą ślicznie wyglądać, to prawda już my o to zadbamy, nie? I pomyśleć, że te zakupy sprawiają nam tyle radości, nie? Przełykamy nawet te ceny na metkach bez zgrozy ;D
Ja ostatnio zobaczyla uroczy komplecik-w nim byly 2 pary spioszkow 1 body 1bluza i zeswirowalam nie kupilam bo za dlugo sie zastanawilam czy wziasc takie 0-3 miesiaca czy od 3-6miesiaca.Wszyscy radza mi zebym wziela od 3-6 miesiaca bo dzidzia podobno bedzie szybko rosla i lepiej jak wezme wieksze eh no sama nie wiem.Co myslicie o tym??
MAggusia, może to jest niezły pomysł, a jeśli maleństwo urodzi się trochę większe, to bardzo trafiony.
Ja dzisiaj kupiłąm śliczny kocyk z któeg można zrobić śpiworek dla malucha, i body zapinane z boczku, szczoteczkę do włosków i kilka par skarpetek. Śliczności.
Czy widziałyście jakieś ładne komplety pościeli żółte lub kremowe, ecru? Jeśli tak to dajcie znać kto je zrobił.
Co do cen jeszcze dwa slowa. W markowych sklepach zgroza!!! Mnie nie stac, zwlaszcza jak mysle ze mala wyrosnie tak szybko. Ale kupuje na Allegro i w ciuchlandach- tez markowe i prawie nowe bo ilez takie malenstwo sie w tym uchodzilo?
Anusiukanusiu, popieram, ale nie tak wszystko można kupić.
Ja wczoraj nie mogłam oprzeć się temu kocykowi, troche kosztował, ale co tam.
Dziwne w tym wszystkim jest to , że do tej pory nie rpzepadałam za żołtym, a wczoraj sposórd innych kolorów wybrałam własnie ten. Sliczności.
A ubranka dla Twojej Zuzanki już przyszły?