reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla bliźniąt

MomOfTwins

Początkująca w BB
Dołączył(a)
3 Lipiec 2020
Postów
18
Spodziewam się bliźniąt i chciałabym zacząć kompletowac wyprawkę dla maluszkow, z racji tego, że blizniaki rodzą się zazwyczaj mniejsze zastanawiam się na rozmiarem ubranek.
 
reklama
Chyba najmniejszy dostępny rozmiar to 50. Ale weź też pod uwagę że dzieciaczki szybko rosną i za dużo malutkich ubranek nie kupuj 😉.
Wszystkiego dobrego.
 
Smyk oferuje jeszcze opcje rozmiarowa 44 ale to już chyba dla takich skrajnych wcześniaków 🤷🏼‍♀️ Lepiej nie kusić losu
 
Spodziewam się bliźniąt i chciałabym zacząć kompletowac wyprawkę dla maluszkow, z racji tego, że blizniaki rodzą się zazwyczaj mniejsze zastanawiam się na rozmiarem ubranek.
Jak nie masz ciąży skrajnie zagrożonej to poczekaj przynajmniej do końca 6mca, zobaczysz jak rosną maluchy. Ja jestem w 22t.c. a córka w tej chwili wazy 520g a syn 587g,to dużo jak na bliźniaki. Potem wszędzie kupisz ciuszki na szybko, ja mam po córce rozm 50 to dużo go nie kupuje, a potem będę dokupywac.
 
Też bym kupiła trochę większe, ja dla Dziewczynek kupiłam same 50,i bardzo mało wykorzystałam (urodziły się 3 tyg wczesniej )
 
Do góry