reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla majowego szkraba :)

Wiktoria tez dzis zauwazylam,ze suwaczek na trzeci trymestr wskoczyl.Ale ten czas ostatnio szybko leci.Mam termin na 3 maja ale jesli to prawda,ze z porodem moze byc podobnie jak mama miala to moze byc to koniec kwietnia bo moja mama nas troje przed czasem urodzila.
Szopek ja widzialam jakies aukcje na allegro,ze stelarz do baldachimu byl w komplecie.Tez znalalzlam sam stelaz za 18 zl w sklepie internetowym na str ktora Vanessa podala magdex.pl
 
reklama
Ja kiedys kupilam taka posciel od tego producenta i jestem zadowolona.nic sie nie spralo.
@ 3-cz POŚCIEL MAMO-TATO DO ŁÓŻECZKA 70x140 @ (301168475) - Aukcje internetowe Allegro
3cz_rozowemisie_q8.jpg
 
poscielka sliczna ale zauwazylam ze:
ŚLICZNA POŚCIEL - 3 CZĘŚCIOWA
do łóżeczka 70x140cm


łózeczka standardowe maja 12x60 :crazy:
wiec poscielka i ochraniacz chyba nie pasują.
 
reklama
Do góry