reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla naszych Maluszków

Dla niemowlaków są spec. przytulanki z wyszystymi oczami, co by nie połknęło ich dziecko.
https://www.mamissima.pl/przytulanki_i_maskotki/dla_niemowlat.html
Jak dziecko leżakuje na brzuszku, można mu przed noskiem kłaść, co by miało do czego podnosić główkę. Potem rozkłada się to na macie, co by było, co sięgać. Jak Gośka miała z 2-3 tyg. robiła "chę, chę", jak się karuzelka kończyła kręcić.
Jak miała roczek, to ... wchodziła do Gości w różnych nakryciach głowy, co by jej bić brawo...
Do dziś lubi maskotki i ciuchy. Moim zdaniem, dzieci rodzą się już zaprojektowane na niekt. zabawki.
 
reklama
to prawda że dzieci lubią co innego. Moja córka od początku wszystkie metki oglądała, a syn grzechotki i szybko je łapał w łapki. Córka mało łapała do rąk. A dwójka leni bo spali na brzuchu i nie chcieli główek podnosić. Ale lubią maskotki, szczególnie córka. A syn lubi lalki i śpi z nimi.
 
Moja mała maskotki polubiła dopiero w przedszkolu, a lalkami do dziś się nie bawi. Autka ostatnio poszły w odstawkę, teraz numer jeden z rozrywek to czytanie i krzyżówki.
Jakichś grzechotek początkowo używała, ale raczej do masażu dziąseł niż jako obiekt zabawy, a główkę zaczęła podnosić na brzuszku dopiero po kupieniu takiej elektronicznej zabawki z Fishera, którą można na różne sposoby ustawiać. Ciekawe jakimi zabawkami będzie się bawił synek - może jemu lalki będą odpowiadały :-D
 
Dziewczyny, moja siostra rodzi w lipcu. Chcę kupić jej komplecik pościeli na lato. Możecie mi coś doradzić? Czym się kierować przy zakupie? :) Oprócz ceny oczywiście:))
 
Mój Rys nie lubi pluszaków, w ogóle sie nie interesuje wrecz odrzuca jak mu podtykam. Taka nieczuła bestyja.

Hmmm.. A lubi się przytulać? Do pieluszki na przykład, czy ma coś przytulankowego? Albo do Ciebie? Są dzieciaczki co się tulą, a są takie, które nie...

Mój Maks robił tak jak Małgonia Misi ;) Z misiem którego dostał na chrzest (miał wtedy 7 tygodni)śpi do teraz :biggrin2:

I tu chłopiec i tu i bądź mądry napisz wierszyk ;) Z resztą to chyba nie od płci zależy...

marusiaczek, na pewno składem, aby była bawełna, miękkością, jakością i atestami.
 
Dziewczyny ,
jakie klapki, kapcie, obuwie bierzecie do szpitala? Ja zupełnie nie pamiętam co ze sobą brałam kiedyś i co było potrzebne?
 
Ja zabieram moje japonki....:) nie mam tutaj żadnych kapci, ja ogólnie ich nie używam...wiec szkoda m i nawet kasy ,żeby kupić ,a potem wyrzucic;/ a japoneczki uwielbiam :)
 
reklama
Do góry