reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla niemowlaka

reklama
no właśnie widzę,że wszyscy w nosidełkach a ja sie nad gondolą zastanawiam.Tylko czy nie będę kosmicznie z ta gondolą wyglądać w szpitalu ;) ? Nie widziałam jeszcze takiego przypadku
 
Nie bedziesz nie kazdy ma fotelik.
tylko przy podróży jest trudniej w aucie bo musisz trzymac pozadnie taką gondole zeby gdzies ci przy hamowaniu nie zjechała.
A fotelik wpinasz w pasy
 
Nie wiem tak na prawdę co robić.Może faktycznie kupię fotelik? Chodziło mi o to że do gondolki zmiesci sie kombinezonik i kocyk a do fotelika niebardzo
 
tzn i tak planujemy kupic fotelik bo tego nie powiedzialam,tylko myslalam ze troche pozniej ;) Powiecie mi w jakim czasie po przyjsciu ze szpitala do domu mozna wyjsc na spacer? Nie mowie o werandowaniu tylko np o spacerze,jezdzie samochodem i głownie chodzeniu po marketach.Bedziemy wykanczac nasze mieszkanie co wiąże się z wybieraniem i kupowaniem wszystkiego a nie chciałabym jakos specjalnie tesciow i rodzicow obciazac.Slyszalam ze takich miejsc nalezy unikac z racji zarazków ale no nie mamy wyjscia
 
tzn i tak planujemy kupic fotelik bo tego nie powiedzialam,tylko myslalam ze troche pozniej ;) Powiecie mi w jakim czasie po przyjsciu ze szpitala do domu mozna wyjsc na spacer? Nie mowie o werandowaniu tylko np o spacerze,jezdzie samochodem i głownie chodzeniu po marketach.Bedziemy wykanczac nasze mieszkanie co wiąże się z wybieraniem i kupowaniem wszystkiego a nie chciałabym jakos specjalnie tesciow i rodzicow obciazac.Slyszalam ze takich miejsc nalezy unikac z racji zarazków ale no nie mamy wyjscia
kochana po 1 do samochodu fotelik, gondola jest niebezpieczna i niezgodna z polskimi przepisami.... jak was policja złapie to z radości powrotu do domu zostanie dodatkowa pamiątka w postaci mandatu.
poza tym w kombinezonku możesz zapiąc dzidzie do fotelika i otulic kocykiem, nie ma problemu... :-)
jeśli nie jest zbyt zimno ( czyli tak powiedzmy max -5) po 3 tyg można z maleństwem zacząc na spacerki wyłazic tylko te pierwsze takie 5cio minutowe, z dnia na dzień dodajesz po 5-10 minut i już....
przynajmniej tak twierdziła moja położna...
 
kochana po 1 do samochodu fotelik, gondola jest niebezpieczna i niezgodna z polskimi przepisami.... jak was policja złapie to z radości powrotu do domu zostanie dodatkowa pamiątka w postaci mandatu.
poza tym w kombinezonku możesz zapiąc dzidzie do fotelika i otulic kocykiem, nie ma problemu... :-)
jeśli nie jest zbyt zimno ( czyli tak powiedzmy max -5) po 3 tyg można z maleństwem zacząc na spacerki wyłazic tylko te pierwsze takie 5cio minutowe, z dnia na dzień dodajesz po 5-10 minut i już....
przynajmniej tak twierdziła moja położna...
to zalezy niektóre gondolki są dodatkowo wyposażone w specjalne uchwyty na pasy ..
 
to zalezy niektóre gondolki są dodatkowo wyposażone w specjalne uchwyty na pasy ..
ja nie przecze że nie....:-):-)( sama chciałam zakupic wózek z taką gondolką) tylko są mniej bezpieczne, no i zgodnie z polskim prawem dzieciątko można przewozic tylko w fotelikach....
 
Dzieki Wam wielkie :) to jednak chyba rozglądne sie za fotelikiem. A jak właśnie z takim sklepem? Można z maluszkiem godzine,dwie,buszować po takim markecie? Nie mowie o jakimś tłocznym dniu tylko wieczorne wybieranie w castoramie np ;)
 
reklama
Dzieki Wam wielkie :) to jednak chyba rozglądne sie za fotelikiem. A jak właśnie z takim sklepem? Można z maluszkiem godzine,dwie,buszować po takim markecie? Nie mowie o jakimś tłocznym dniu tylko wieczorne wybieranie w castoramie np ;)
wiesz co no ja szczerze bym Ci odradzała, ale jak już będziesz musiała to ok, tylko licz się z tym że w trakcie pewnie tzreba będzie dzidzie nakarmic i przewinąc.....
 
Do góry