• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Wyprawka dla noworodka od A do Z ;)

Digi jak na czymś pisze od pierwszego miesiąca tzn. że jest od urodzenia jeśli by pisało po 1 miesiącu znaczy ze jest od 2 miesiąca, trochę to skomplikowane ale man nadzieje, ze zrozumiesz. Ma to znaczenie potem np. przy słoiczkach bo jedni producenci piszą od 5 miesiąca inni po 4 miesiącu a to oznacza dokładnie to samo ;-)
 
reklama
Jopal, czy ten mediderm wydajny jest? Widziałam dziś w Rossmannie oilatum 150 ml za 21 zl (aktualnie w promocji z kartą Rossnę) a w aptece 500 ml mediderm jest za 25 zł?
 
Zanag ten mediderm superwydajny bez porównania wogóle z oilatum, a mediderm najlepiej kilogramowy się opłaca z pompka u mnie 33 zł w aptece, aaa chyba że mówisz do kąpieli olsnilo mnie to jest 500ml no nijak ma się 150 do 500 ml
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry