reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla noworodka od A do Z ;)

Dziewczyny, czy któraś z Was kupowała wanienkę ze stojakiem w sklepie stacjonarnym? Albo porownywała ceny z np allegro? Zastanawiam się, czy warto tracić czas na wyjazd do hurtowni, skoro to by był jedyny zakup, czy nie lepiej od razu zamawiać kuriera..?
 
reklama
Dziewczyny, czy któraś z Was kupowała wanienkę ze stojakiem w sklepie stacjonarnym? Albo porownywała ceny z np allegro? Zastanawiam się, czy warto tracić czas na wyjazd do hurtowni, skoro to by był jedyny zakup, czy nie lepiej od razu zamawiać kuriera..?

Ja kupowalam w smyku wanienka ok30 zl a stojak ok 70 zl
 
Dzięki dziewczyny :) Czyli nawet z dostawą nie przepłacę. Nie mam sumienia ciągać zabieganego chłopa po sklepach, jeśli nie muszę...
 
Witajcie jestem październikową mamuśką z zeszłego roku. Sprzedaję ubranka po córeczce, jednak sporo w naszej garderobie było ciuszków unisex. Jeśli jeszcze czegoś Wam brakuje - rozejrzyjcie się, może coś wpadnie Wam w oko :)
http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=3044932

np.
DSC_6546.jpgZobacz załącznik 654222Zobacz załącznik 654223Zobacz załącznik 654224Zobacz załącznik 654225DSC_6520.jpgZobacz załącznik 654227

A i mam również do sprzedania wiaderko Tummy Tub - rewelacja, jeszcze teraz moja córa się w nim mieści :) Idealne na wyjazdy. Łatwiej zabrać i w ogóle och i ach. Serio! Córa je uwielbiała. Poczytajcie o nim, pooglądajcie filmiki :) Nie wystawiam na allegro bo nastawiam się na odbiór osobisty - Warszawa.
 

Załączniki

  • DSC_6546.jpg
    DSC_6546.jpg
    22,7 KB · Wyświetleń: 107
  • DSC_6520.jpg
    DSC_6520.jpg
    23,1 KB · Wyświetleń: 97
Halo! !! Coś ostatnio nikt tu nie zagląda:-)) Kochane wy w większości juz urodzilyscie a ja się jeszcze tocze:-( kręgosłup mi odpadnie jak nic zwłaszcza po dzisiejszym dniu. Jutro 5 urodziny mojej Oliwki i gdyby nie pomoc mamy w kuchni i mojego męża przy sprzątaniu byłoby kiepsko. T trzymajcie kciuki bo jak nie urodze ze zmęczenia dzisiaj to będzie dobrze.
 
reklama
Hej

Sorki ze tak sie w cinam ale mam pytanko czy pierzecie wszystko dla dzieciatka ? Mam namysli nowe rozki, kombinezony, przescieradelka?
 
Do góry