reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla noworodka od A do Z ;)

reklama
Dziewczyny, z jakich firm polecacie i nie polecacie kupować ciuszki? Chodzi mi o warunki polskie, oczywiście :)
Gdzieś spotkałam się z opinią, że te ze Smyka (Cool Club) szybko się rozciągają?
 
ja kupowałam w zwykłym sklepie z ubrankami dla dzieci lub w marketach , bez firmowe i nie rozciągały się i jeszcze po paru dzieciach posłużą .
 
zanag - potwierdzam, że ze smyka szybko się rozciągają, choć nie wszystkie rzeczy (szczególnie rozciągliwe są kaftaniki, body z takimi "zakładkami", bo na guziki z boku są ok). Np. spodnie mam i są ok.
Choć powiem szczerze, że chciałam właśnie zamówić w smyku przez neta 3pack pajacyków dla malucha po przecenie, ale właśnie nie wiem czy się nie rozciągną.

Ja polecam ciuszki z lidla - są ok oraz z c&a.
Kupowałam też w sklepach dla dzieci (takie hurtownie) z polskich firm np. Bartek.
Acha - i dobre gatunkowo są cocodrillo, ale niestety są drogie.
 
Ostatnia edycja:
Dokładnie, myślałam by upolować coś w smyku na przecenie, bo ciuszki mają sliczne i można teraz dostać komplet 5 szt body za 45 zł! Cena jak z marketu :) ale niestety, to te bez guzików...
Z ciekawości zajrzałam po pracy do lumpa i wyczaiłam kilka ładnych rzeczy. Dziś wszystko po 10 zł, odpuściłam. Ale wrócę w czwartek, coś pewnie zostanie :) Szkoda, że nie było żadnych kombinezonów, ale jeszcze sporo czasu na polowanie ;)
 
reklama
Do góry