reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla noworodka od A do Z ;)

reklama
No stwierdzilam ze jak jeszcze urosne to nie bedzie mi sie chcialo juz teraz plecy dokuczaja :/ pozniej tylko pranie ubranek to juz nie ciezka sprawa. A jeszcze nad ta szafe kupilismy szafke foto nizej kladzie sie ja na szafe i przykreca do sciany.
Dopiero co ja skrecilam heh maz wroci to zamocuje :) takze szafa bedzie pod sam sufit.

ImageUploadedByForum BabyBoom1412006847.245472.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1412006847.245472.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1412006847.245472.jpg
    29,6 KB · Wyświetleń: 25
Za opcje 2w1 dalismy 1100 zl ale gratis dostalismy adaptery do maxi cosi i przewijak, wiec wg mnie sie oplacalo. Ten kolor rzadko sie pojawia w ogloszeniach, a ten konkretnie chcielismy. A wozek jak nowka i jeszcze do wrzesnia na gwarancji.
No to super! Przecież ten wózek, to jeden z nowszych modeli. Naprawdę super! Mnie trochę jeszcze kręci, żeby szukać nowego, ale ten nasz nie jest jeszcze taki ostatni, więc szkoda kasy wydawać.
Świetny interes qraa!

czarna
szafeczka świetnie się prezentuje. Kurczę szkoda, że mi nie pasuje do niczego.... Eh! Świetnie jest pomyślana w środku!

JA MAM PYTANIE DO WAS: Czy stelaże do wanienek są uniwersalne jeśli chodzi o długość wanienki? Chcę poszukać stelaża używanego, bo one są droższe niż sama wanienka. Nie wiem czego szukać. No i powiedzcie jakie macie zdanie na temat stelaży, czy to jest stabilne? Bo na zdjęciach te nóżki takie cieniutkie....
 
slonko ja nie pamiętam czy maja różne rozmiary więc w tym Ci nie pomogę ale do Antka miałam taki stelaż i sprawdził się w 100% ,normalnie nie wyobrażam sobie kąpieli maleńkiego dziecka bez tego. Super sprawa, bardzo stabilne,nic a nic się nie chwieje. Na prawdę godne polecenia. No i mi przypomniałaś ,że pożyczyłam kumpeli do dziecki i muszę się po niego zgłosić:-)
 
czarna - rewelacyjna ta szafa :)

slonko - ja miałam wannę ze stelażem i jak dla mnie to super sprawa, przede wszystkim wygodnie. Stelaż jest stabilny. My Kubę kąpaliśmy w niej prawie 1,5 roku. Ja też mam duży "komplet".
 
reklama
Dziewczyny jak kupujecie te zestawy aventu to pytajcie o datę ważności skoczków i butelek, bo często z tego powodu są tańsze ze termin jest krótszy. Sam też kupowałam przy Rysiu ale było warto bo i tak miało 1,5 roku jednak zawsze warto spytać sprzedawcę

Sprawdziłam daty - poza smoczkiem, którego nie otwierałam, wszystko ma datę produkcji czerwiec 2014. Czyli jest ok :)

Przymierzyłam laktator do ubranej puersi i... dziwnie jakoś ;) Nie jestem jeszcze na to gotowa!
 
Do góry