reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla noworodka od A do Z ;)

reklama
Anula a Ty skad jestes? Ja kupowalam we Wroclawiu w sklepie Baby Maxx, maja tez na necie sprzedawcow ( linki sa na ich stronce internetowej) i tez maja sliczna i dobrej jakosci posciel. I co dla mnie wazne jest to polska posciel! :)
 
ja mam dwa komplety:-) jeden z feretti i jeden z ceba baby po mojej córci, które potem oddałam szwagierce i teraz do mnie wróciły i stwierdzam, że ceba wygląda jak nowa :-) . Feretti też się dobrze sprawdziła jednak kolor troszkę wyblakł ( teraz jest taki lekki róż ). Alei tak polecam szczerze oba komplety. Moja szwagierka maiła jeszcze jakąś pościel z boboraj i po jednym dziecku wyglada fatalnie.
 
Dziewczyny, a ja mam pytanie odnośnie wózka a raczej tego co planujecie włożyć do gondoli na spód? Kocyk, prześcieradło? a do przykrycia?
Moja N z maja więc na początku nie było konieczności a później był koc i kombinezon.
Nie wiem jaki kupić koc, bo te 100x75 wydają mi się za małe, żeby wystarczyły na spód i jeszcze żeby przykryć dziecko. Jak to wygląda u Was?
 
angelina - ale pytasz o wymiary? ja mam 100x135, ale standardowa to 120x90.

annte - ja dla Kuby miałam koc gruby (140x110) i składałam go na 3 części wzdłuż i był pod pupę i do przykrycia. To był początek marca. Teraz też tak zrobię, albo użyję takiego śpiworka do wózków, na sanki, bo zakupiłam dla Kuby kiedyś do spacerówki.
 
Śliczne są też komplety do wózka. Ale ja póki co planuję prześcieradełko na spód no i tak myśle zeby może ceratkę pod niego, co by nie ubrudzić materacyka, i dziecko w rożku będę wkładać . Myśle ze dokupię malutką podusię, po synku mam też kocyk do wózka, więc pewnie nim będę przykrywać około 100x70, ale na początek ten rozek wykorzystam.
 
reklama
Do góry