reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka i inne zakupy dla naszych Maluszków

Dzięki dziewczyny za rady; ja też kurcze teraz zaczynam myslec że chyba musze wrócić w swoich planach do Drivera ::) Miło mi że moge sie Was poradzić, bo mój to pierwsze o co pyta to o cenę a nie jakość ::)
 
reklama
ja na razie tylko liste rzeczy potrzebnych zrobilam, ale chyba kupowanie zaczne w sierpniu dopiero. no chyba ze trafie na jakas promocje :) w przyszly weekend wybieramy sie do warszawy do ikei i przy okazji chce zobaczyc "na zywo" wozek hauck traxx jaguar 4, ktory bardzo mi sie na zdjeciach podoba.
 
Gufi Hauck traxx jaguar 4 to wózek który kupuje Mariczce :) widziałam, macałam, jeździłam, składałam ;D Dla mnie jest THE BEST ;)
 
A ja wozeczki to dopiero zaczne ogladac ... za to moj mezus jest na bierząco ;D ... niom i po malu zaczynam rozgladac sie za wyprawka dla mlodego :)
 
Ja wczoraj zamówiłam mebelki dla Mariczki :) Bedą za jakieś 4 - 6 tygodni :) A przy okazji wstawiam kilka zdjęć ubranek które ostatnio kupiłam swojej Kruszynce :)

Cieplutki błękitny kombinezonik jesienno zimowy.


z aplikacją jakiegoś takiego konika... :)


3 body bawełniane


dwie czapeczki - zielona jest z froty z polarkiem w środku czyli cieplutka i tak samo rękawiczki, a kremowa czepeczka i rękawiczki są cieńsze z bawełny :)


cieplutki, welurkowy dresik (zdjęcie nie oddaje tego jaki jest śliczny, słodki i maleńki :) )


 
A ja niestety jeszcze nic nie kupuję, bo w moim otoczeniu panuje pogląd, żeby za wcześnie nie kupować!!!! ;) ::) Dla mnie to jakieś zabobony, ale cóż!!! Razem z mężem postanowiliśmy zacząć rozglądać się już "na ostro" w sierpniu!!!! Chyba jakoś wytrzymam te 2 mniesiące!!!! :p ::) :p
 
Ale sliczne te ciuszki!!!

Ja kupilam body dla maluszka z misiem puchatkiem wyszystym na lewej stronie( na serduszku). Sa biale i maja kolniezyk, wygladaja slodziutko!!!
 
Ines slodkie ciuszki :)

Ja tak jak Monisia jeszcze nic nie kupilam , ale rozgladam sie caly czas ;) ... kiedys napewno wyjde ze sklepu z ciuszkami ;D
 
reklama
ja z ciuszków jeszcze nic nowego nie nabyłam, bo czekałam na usg, za to wózek stoi już u teściów w piwnicy od jakiegoś miesiąca ;D - (kupiony okazyjnie dlatego tak szybko )
 
Do góry