reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka i inne zakupy dla naszych Maluszków

reklama
Aga ciuszki super .. ja sie na nie patrzy to juz by sie chcialo przebierac te Nasze pociechy ;)

A ja wlasnie ogladalam sobie stronki z akcesoriami dla niemowlakow .. trafilam tez na materace ... kokosowo- gryczane ( w sklepie 90,50 , na stronce 77,00 ) badź piankowe- gryczane 57,00 ... moze ktoras cos wie na temat materacykow i doradzi jaki najbardziej odpowiedni ?? :)
 
Słyszałam Monia że najlepsze sa właśnie te kokosowo-gryczane; gryka ma jakieś właściwości jonizujące czy cuś takiego, w każdym razie ten duet jest najlepszy w materacu ;)
 
nadia, moniqa - ja tez czytalam, ze kokosowo-gryczane sa najlepsze!

a co do komody, to moj maz spojrzal racjonalnie jak zwykle i orzekl, zebysmy poczekali do soboty. bedziemy w ikei i zobacze, jakie wymiary mi najlepiej odpowiadaja, a potem porownamy z ta na allegro. chodzi glownie o wysokosc, bo ja mam 179 cm wzrostu i mam dosc schylania sie do wszystkich blatow! co ja bym bez niego zrobila :D
 
Dzisiaj do mnie ze sklepu zadzwonili że jest już większość mebelków dla Mariczki! :o Normalnie byłam w szoku!!! Mówili o 6 tygodniach :) No ale czekamy na komplet zeby wszystko razem nam dostarczyli i złożyli za jednym razem... Jeszcze malowania poza tym nawet nie zaczeliśmy ::)
Co do tych materacyków to zamówiłam kokosowo piankowy... hmmm... skoro mówicie że kokosowo gryczany lepszy to jutro zadzwonie i zapytam czy jeszcze można zmienić ;)
 
Mi wlasnie w sklepie proponowali koksowo-gryczany .. a piankowy odradzali ... poniewaz jak wiadomo, maluchy moga sie posiusiac niefortunnie .. przemoknie i piankowy nasiaknie i zrobia sie twarde warstwy, a na takim czyms moj mamuszek nie chcialabym zeby spal ;) .. a gryczany jakos tam to wsiąka ze cos tam .. nie pamietam dokladnie, ale polecali ten ... zreszta cena tez swoje pewnie mowi .. grtczany 90,00 piankowy 30,00 ;)

A mysmy skonczyli wlasnie robic przedpokik .. przenieslismy juz komputer ;) ... teraz tylko poprzenosic wszystkie rzeczy , posprzatac na cycus glancus i gotowe :)

... nastepny zaczynamy pokoj Dawidka przygotowywac :) .. jejQ jak sie ciesze :)
 
Moniq - jeżeli chodzi o materace to ja słysząłam od moich kilku koleżanek które już dzieciaki mają, że w życiu żednego piankowego tylko i wyłacznie kokosowo gryczany.
 
A ja dzwoniłam dzis do sklepu i zmieniłam z kokosowo piankowego na kokosowo gryczany :) Dzięki za rady. Jak to dobrze że jesteście!!! :-*
 
reklama
Do góry