reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka i inne zakupy dla naszych Maluszków

Ines- słodziutki przewijak :) Ja swój dostałam, ale nie narzekam jest żółty w chmurki, misie i baloniki. Następnym razem zrobię mu fotkę ;)
Ja dopiero zacznę kupować dla synka rzeczy, ale pochwalę się Wam ciuszkiem jaki dostałam od znajomych z USA (jest taki słodki że codziennie go ogladam , wącham i wyobrażam sobie że już ubieram w niego synka)- jedynie mam obawy czy będzie to nosił bo to ciuszek letni i mały rozmiar, no chyba że będe ubierać jako body?, a oprócz tego jeszcze zamieszczam dwie rzeczy które sama kupiłam.
pict0018f1to.jpg

pict0019f8mr.jpg


a to słodki pledzik z rożkiem (chyba przyda się do otulenia po kąpieli? jak myslicie?
pict0020f5eo.jpg


a to szczoteczka i grzebyk, który dostał synek od dziadka ;)
pict0017f2dq.jpg


a to z kolei mój zakup, kwiatuszek który w łodyżce ma drut więc mozna zaczepić go do wózka, łózeczka itp ;-)
pict0021f6lt.jpg


Póki co to wszystko ;)
 
reklama
śliczne rzeczy Nadia :) A ciuszek w małym rozmiarze niestety dzidzia nosi krótko :( Ale nie martw się kilka razy na pewno Synka ubierzesz :) Zawsze mozna coś jeszcze na niego założyć i Małemu będzie ciepło ;)
 
Sliczne rzeczy macie dla swoich maluchow :)

Nadia czaopeczka i buciki sa niesamowite ... takie kochane :)

Ines taki sam przewijak chce kupic Dawidkowi :D .. za ile kupilas ?? u Nas w sklepie jest po 45 zł :)

A jak jak narazie mam takie "przybory" dla mojego szkrabika :)

łóżeczko ( kolor teak - o wiele ladniej wyglada :D )
http://boboland.pl/index.php?m=ass&id_ass=37159
skarbonka ;)
pict00025ou.jpg

oraz smoczek (sztuk raz :D )
pict00055ji.jpg

hihi.. poterzne zakupy zrobilam :D

 
Monia nie wazna ilość a jakość. Zresztą łózeczko to wcale nie mała rzecz, powiedziałabym że wręcz najważniejsza ;)

A czapeczka i buciki też mnie rozbrajają :laugh:

Natomiast jesli idzie o łóżeczko to wybrałam tej samej firmy Monia co Ty tylko inny model, taki: http://www.allegro.pl/item112139761_hurtowolozeczko_radek_vii_teak_szuflada_materac.html I powiem Wam że atrakcyjna jest ta aukcja bo w sklepach pytałam to samo łóżeczko bez materaca kosztuje 370 zł, a materac to chyba z 70 zł kosztuje prawda?
Myślałam jeszcze o łóżeczku firmy Drewex model Sara http://www.bobomarket.pl/x_C_I__P_27516537-27510001.html w kolorze teak; który Wam się bardziej podoba ? Acha powiedzcie mi do czego właściwie służy opuszczany bok łóżeczka? ::)
 
Nadia - opuszczany bok jest dla wiekszych dzieci, jak juz same wychodza z lozeczka. wtedy opuszczamy bok. ale moga tez byc wyjmowane szczebelki i rola jest taka sama.

Nadia, Moniqa, Ines - wszystko sliczne. az chce mi sie leciec do sklepu i kupowac!!! na szczescie mam na razie bariere w postaci pustego portfela :) ale w sierpniu to ja poszlaje ;D ;D ;D
 
Nadia tez chcialam kupic ten modek "Radka" :D ale po zastanowieniu sie stwierdzilam ze to jest lozeczko ... bedzie stalo w rogu ... a za pieniazki ktore zostaną nakupuje Dawidkowi ciuszkow, zabawek i innych potrzebnych rzeczy :)... a jesli chodzi o materac to zalezy jaki .. sa takie po 30 zł ::) a i takie po 120 ;) ... ja wybralam kokosowo- gryczany :) 90 zł

Gufi ja tez od sierpnia zamierzam zaszalec w sklepach z akcesoriami dla niemowlakow :D
 
Dziewczyny macie bardzo ladne "towarki"...wszystko jest sliczne dla malenstw. Ja bardzo bym chciala sie pochwalic moimi zakupkami ale niestety ten cholerny aparat  :mad:Mam nadzieje ze kiedys bede miec szanse zaprezentowania pokoiku mego malenstwa.
U mnie niestety tesik krucho z kasiorka, dlatego licze na pomoc rodzicow i tesciow, i czekam na prace wakacyjna przy kwiatkach to troszke wleci.
 
Dziewczyny a co myślicie o łóżeczkach z Ikei? bo przyznam że intensywnie mysle o zakupie takiego gdyż pasować nam będzie kolorystycznie do wystroju.....
 
reklama
Czarodziejka - ja powiem szczerze tez sie zastanawialam, bo kupilam komode DIKTAD i bylo do niej pasujace lozeczko. z tym, ze 1. ja tak do konca nie mam zaufania do Ikei jesli chodzi o tak wazna rzecz, jak lozeczko 2. lozeczko ma tylko dwa poziomy 3. kosztowalo 399 bez materaca, a na allegro mozne kupic spkojnie bardzo dobre lozeczka drewex albo klups za 170-270 zl z materacem

no wiec, ja sie nie zdecydowalam
 
Do góry