reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka i inne zakupy dla naszych Maluszków

reklama
Czarodziejka ale jaką slodką :)

Moja mama wczoraj zachwycala sie klapeczkami niemowlęcymi :D ... majteczkami, skarpetkami i ogolnie ciuszkami ... dostala oficjalne zezwolenie ze moze juz szalec i kupowac :D .. wcale sie nie zdziwie jak dzisiaj pojedzie na zakupy ;)
 
Hejka, ja nadal czekam na wyjazd do Polski to wtedy bede na oczy widziala co mamcia mi nakupywala do malenstwa i co podostawalam od kolezanek.....A jak na razie to sama kupilam tylko jedna rzecz-sweterek na rozmiar 68 bo taki sliczny ze chce aby mala miala na cala zime, a trafilam na promocje i byl za 3 euro(12 zl)  ;D Potem wkleje fotke

Oto foteczka
 
Paulinko ten sweterek jest tak slodki, ze chcialo by sie do niego przytulic :)

A to moje dzisiejsze zakupy dla Dawidka :)
pict000100032vm.jpg
pict000300032jo.jpg

pict000400020ta.jpg

pict000500024hi.jpg
pict00069kw.jpg
 
MoniQa super te body, czy one były może sprzedawane po trzy w kąplecie? bo jeśli tak, to ja też ostatnio miałam na nie chrapke ;D ale jakoś nastawiam się bardziej na długie rękawki:)
 
Agazet tak byly sprzedawane po 3 w komplecie :) .. ja tez napewno kupie jeszcze z dlugim rekawkiem ale z krotkim tez pewnie sie przyda ;)
Sa takie slodziutkie ::) ... jak je wyciaglam w domu prawie sie poplakalam :D ... takie malusie ... chce juz synka mojego przebierac :D
 
Ja tez już bym chciała przebierać moją Małą :) a ciuszki, które kupiłam do tej pory znam juz na pamięć, każdy ich detal:) tyle razy oglądałam:) no coż narazie to cała moja radość :) ja jak jestem w mieście i coś mi się spodoba, to kupuję :) teraz chodzę do szkoły rodzenia i babka mówiła, że da nam listę, co kupić jako wyprawkę dla noworodka :) ale ja tam nie czekam na żadną listę tylko kupuję, to co mi się wydaję ładne i w czym maluszkowi będzie wygodnie:)
 
reklama
Aga dokladnie, ja tez kupuje to co mi sie podoba ... a tak poza tym to rzeczy potrzebne do pielegnacji i ogolnie akcesoria potrzebne dla niemowalaka to jako tako wiem jakie są potrzebne .. a jak czegos nie bede miala to zawsze mezus podjedzie i kupi szybko ;) hihi ... uwielbiam zakupy :D
 
Do góry