reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WYPRAWKA :)

reklama
ja ma parasolke deltimu (mabo) , chale ją sobie

a zastanawiałam się nad premierem ,wybrałam w końcu roana - był tańszy i miał regulowana rączkę...
 
azik, powiedz, jako doświadczona mama, czy kupno parasolki oprócz wózka głęboki-spacerowy jest koniecznie? Bo trochę tego nie rozumiem, po co ta parasolka, skoro jest spacerowy?
 
1. waga - roan -14 kg, parasolka od 3-9 kg (ja mam 8 )
2. pojechałam pociagiem z roanem - koszmar, nie miesciłam sie nigdzie, a miałam w planach długa podróż  - parasolka wchodzi po złożeniu na górna półke..
3. mały teraz więcej chodzi niż jeździ, więc cięzki i wygodniejszy wózek nie jest mi potzrebny, niestety ten wydatek, dla mnie był konieczny
4. no i nowa dizdzia  - łatwiej znieść mi ten lekki poreczny wózek, (ciągnę go jedna reką a drugo trzymam piotrka) niż stabilnego, dużego cięzkiego stworka

ale wygodniejszy jest roan - i zawsze bede go chwalić, jak mam z kim wyjść (tragarzy) i jade na dłuuugi space, biore roana
 
takich rzeczy jak wózek - nie polecam uzywanych - one mają granice wytrzymałości i dwójka dzieci (4 lata używania) to max, a większość z was ma dopiero pierwszą dzidzię, myslcie perpektywicznie. :)

wózek ma 2 lata gwarancji, parę złoy zaoszczedzone - owszem, ale może sie okazać że po chwili bedzie niebezpieczny dla waszej dzidzi...

ja miałam wózek po kuzycne, po chrzcinach kupiłam nowy (za chrzciny), bo zawias od gondoli był tak rozluzowany, że mi wypadała... a kuzynka ma jedno dziecko, mój piotrek był drugi do wózka
 
Dzięki azik za dobre rady - jak zwykle można na ciebie liczyć :)
Zrobię, jak radzisz - wózek kupimy w takim razie nowy. Co do parasolki to się zobaczy. A od jakiego wieku Piotrusia używałaś parasolki?
 
dopiero jak zupełnie samodzielnie tuptał,w lipcu kupiłam (wakacje, wyjazdy - przymusiły do zakupu - wróciłam z dworca i ruszyłam do sklepu) miał 14 miesięcy.
 
Dziewczyny, napiszcie mi prosze co to jest kaftanik. Z malymi dziecmi nie mialam nigdy doswiadczenia i poprostu nie wiem czy to rodzaj sweterka zapinanego na plecach,jesli tak to czy dzieciaczkowi guziczki, sznureczki czy inne zapiecie nie uciskaja pleckow.
 
reklama
żadnych zapięć na pleckach dla dzieci nie siedzących - bardzo dokuczają maluchom...

kaftanik zapisna sie z przudu ,najlepiej na zatrzaski, zadnych wiazanych koszulek, chodzi o to by w chłodniejszy dzień narzucić pod spichy i na body jeszce taka bluzeczkę - kaftanik, a w cieplejszy dzien na ciałko, chociaż body są wtedy wygodniejsze...

to jest body:
****

a to kaftanik: (pozyczyłam zdjęcie od mam wrzesniowych) - nie miałam swojego tak dobrego przykładu
****
 
Do góry