reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WYPRAWKA :)

Tak swoją drogą to Azik - urocze maleństwo :)
Wczoraj siedzieliśmy z Rafałkiem do późna przy komputerze szukając w internecie rzeczy dla maleństwa i jak to wszystko zaczęłam oglądać to miałam ochotę wszystko zamawiać...... Trafiłam na bardzo dobrą strobkę pewnej hurtowni, gdzie rzeczy są naprawdę tanie:
http://www.bajka.net/shop.php
Co prawda jest to w Tczewie, ale zawsze można zadzwonić i dowiedzieć się czy nie mają też filii gdzieś bliżej. Naprawdę gorąco polecam - w szczególności łóżeczka, które są śliczne i tanie !!!
 
reklama
dzięki, teraz nadal urocze, ale do maleńste już go nie zalicze, to zdjecie z poprzednich wakacji :)

starajcie się obejrzeć w realu (nie koniecznie kupować w realu), rzeczu które widzicie w internecie... czasami sie róznią,
tak jak pytia top robi, idzie do hutrowni, ogląda i patrzy w necie, albo na odwrót najpierw coś wypatrzyć w necie ,ale dotknac w realu...

tak kupowałam nosidło ze stelażem w góry... ale się naszukałam ,ale musiał mdotknac, przymierzyć (to sa drogie i ważne rzeczy) więc lepiej mieć pewność

z ciuszków polecvam firme uśmiech dziecka i pinokio - sa to polscy producenci ze świetną jakością bawełnianych ubranek...
 
Widziałam na allegro sporo ciuszków tej firmy pinokio, tylko że do teraz nie mialam pojęcia, jaka jest ich jakość. Teraz już będę wiedziała, że warto kupić, tym bardziej, że w pakietach (np. pakowane po 7 śpioszków) wychodzi dość tanio. Dzięki, Azik :)
A tak w ogóle to ile trzeba na początek śpiochów - tak na pierwsze dwa, trzy miesiace?
 
zajrzyj do moich postów niżej: spiasałam wyprawkę na pierwszy miesiąc - półtorej...

jak po siedem to za bardzo sie nie opłaca brać tego samego rozmiaru, jak masz kogos blisko z nas (przyszłych mam)  to po połowie się dziel i będzie ok... zawsze wtedy wyjdzie taniej.
 
No ładnie Azik, właśnie spojrzałam na Twoją listę... i chyba muszę prawie wszystko pomnożyć przez dwa :):) no ..i jeszcze szafę kupić...ale co tam..
 
Przestudiowałam dokładnie twoją listę, azik i muszę przyznać, że mnie pocieszyłas :) Wyobrażałam sobie, że dla takiego noworodka to trzeba mieć pół szafy śpioszków, bo ciągle się go przewija... ;D Ale widzę, że nie jest tak źle !
 
Bardzo ciekawa i pozyteczna stronak,Jezeli chodzi o zakupy to czekam na meza,wraca dopiero kolo swiat :( no ale zawsze jak wracam od lekarza to az mnie ciagnie do tych sklepow z malutkimi ciuszkami,no i jak wejde to cosik malutkiego zakupie np ostatnio skarpeteczki.Mam dosyc sluchania tesciowej,babci i calej reszty o durnych zabobonach!!!A kupowac bede wlasnie stopniowo,zeby za bardzo budzetu nie obciazac.

pozdrawiam
 
sylwia532 pisze:
Bardzo ciekawa i pozyteczna stronak,Jezeli chodzi o zakupy to czekam na meza,wraca dopiero kolo swiat :( no ale zawsze jak wracam od lekarza to az mnie ciagnie do tych sklepow z malutkimi ciuszkami,no i jak wejde to cosik malutkiego zakupie np ostatnio skarpeteczki.Mam dosyc sluchania tesciowej,babci i calej reszty o durnych zabobonach!!!A kupowac bede wlasnie stopniowo,zeby za bardzo budzetu nie obciazac.

pozdrawiam

sylwia, popieram twoje zdanie. ostatnio uslyszalam tekst ze nie ma co sie spieszyc z zakupami bo to juz nie te czasy i wszystko jest w sklepach... dobra, ale po co mam pozniej wydac majatek za jednym razem, jak moge sobie te zakupy rozlozyc na te kilka miesiecy??
 
reklama
wystrój pokoju i łóżeczko i ostatnie ciuszki mam kupowała razem z Igorem - bo ja ostatni miesiąc lezałam w szpitalu 9a i tak uordziłam prawie miesiąc wczesniej)...

warto pójść do sklepu i przynajmniej poplanowac, pogolądac, zapisać co się chce... ja poogladałm wczesniej prawie wszystko, łózeczko tez i kazałam im przynieść foldery i pokazałam co chcę...
 
Do góry