reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WYPRAWKA :)

Wczoraj zakupiłam w H&M MAMA 2 bluzeczki ciążowe, ale spodni nie kupiłam :(, bo strasznie drogie, takie zwykłe kosztują około 140PLN. W czym ja będę chodzić?? :( Na allegro jakoś nic nie potrafię znaleźć...
 
reklama
a jakie spodnie kupować czy śa takie spodnie ciążowe wygodne i ładne?
Jak one w ogóle wyglądają?Nie można cały czas chodzić w ogrodniczkach hihi :)
 
Anik - poszukaj czegoś w mniej firmowych sklepach. H&M Mama to renomowana firma, stąd i ceny wysokie. Ja w takim zwykłym, niefirmowym sklepiku z odzieżą ciążową kupiłam spodnie z coś 70 zł: czarne sztruksy z gumkami z boku do regulacji pasa. Myślę, że wystarczą do końca.
Kasiaczek - spodnie ciążowe to takie, jak opisałam powyżej albo spodnie, które od bioder w górę mają szeroki pas miękkiej, rozciągliwej gumy, który rozwijasz wraz z rozwojem brzucha. Ciążowe są nie tylko ogrodniczki :) MOżesz dostać ciążowe dzinsy, sztruksy, sportowe spodnie, itp. Wybór jest naprawdę spory.
 
Moze uznacie,ze za wczesnie na ten watek ale kazda pewnie juz ma cos dla swojego Skarbka,wiec tu mozemy sobie to powklejac. Ja wczoraj na pocieszenie po fatalnej wizycie kupilam 2 pary skarpeteczek i platki mydlane. Pomyslalam sobie,ze poki teraz mam sile to czesc rzeczy (chociaz wszystko nowe) upiore. Przestraszyla mnie wiadomosc o kolezance. Ona jest w 6 m-cu,rewelacyjnie sie czula i wszystko robila a teraz ma przedwczesne skurcze. Ciagle jezdzi do szpitala i musi lezec. Dlatego co moge chce zrobic teraz bo nigdy nie wiadomo co bedzie dalej. Poza tym nie wyobrazam sobie jak pozniej sam moj Robert mialby kupic np. spiochy. Zaopatrze sie wiec powoli w to,co niezbedne,w ilosciach minimalnych. Lozeczko,rozek czy posciel zawsze mozna pozniej zamowic przez internet ale ubranka musze pomacac. Zaraz pokaze skarpetusie jesli mi sie uda. Pozdrawiam wszystkie Mamusie i kochane Dzidzolki. :)
 
Monika, ale słodkie te skarpeteczki :) Ja też dostałam już jedne na urodziny i mam mnóstwo ciuszków, ale już dla starszej dziewczynki od rodziny... A teraz chcę pojeździć troszkę po sklepach teżjuż zacząć coś kupować, bo mam takie samo zdanie na ten temat jak Ty. Wolę już zaczynać kupować, żeby potem za bardzo nie obciążać portfela :)
 
Tak się składa że ja też zaczełam od skarpetek, co prawda mimowolnie, bo dostałam je od koleżanek z pracy :) Są słodkie. Część rzeczy dostanę od siostry bo trzyma dla mnie więc nie będę musiała wszystkiego kupować, ale na pewno coś dokupię bo to sama przyjemność. Jeszcze się powstrzymuję :)
 
reklama
Monia, śliczne te skarpeteczki i takie malusie :). No dobra, ja chyba już nie wytrzymam dłużej i też zacznę kupować. Teraz muszę kupić dla nas nową kołdrę na zimę to i kupię cały komplecik pościeli dla dzidzi. Jak oglądam takie ubranka i inne rzeczy dla maleństwa, to już nie mogę doczekać się marca.
 
Do góry