reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka :)

Z tych, których używałam Johnsons Baby były najlepsze. Koleżanka polecała jeszcze inne, ale kurcze nie pamiętam nazwy, chyba coś na L albo P taka nieznana firma, szukam na allegro ale nie mogę znaleźć :-D
 
reklama
Jezyk wlasnie dlatego kupie bo moze sie przyda a jak nie to majatku nie kosztuje ;-)

Laktator do szpitala planuje wziac taki za 10zl a pozniek w lepszy zainwestowac jak juz bede chciala bez malucha wychodzic i komus mleko zostawiac ;-)

Ja nie wiem jakoe wkladki sa dobre ale na pewno kupie ;-)

Bada co do tego ze Twoje dziecko to tesciu wczoraj opowoadal ze jak sie Kaska urodzila w czerwcu i pojechal do szpiyala patrzy a ona w +30 ubrana jak na wojne, lacznie z czapka, spiochami, rozkiem i kocem. Mama nie mogle nic zrobic bo lezala na takim hamaku i miala zakaz wstawania bo w srodku wszystko mloda porozrywala. No i tesciu pierwsze co wszystkie bety sciagnal z kachy i pielegniarka do niego ze co on robo w ogole itp. Na co on powiedzial jak to co robie? Rozbieram ja zeby sie nie ugotowala. Moje dziecko, dziekuje ze je pani wykapala a teraz juz ja sie nim zajme ;-) no i przestala sie pieprzac :p
 
Agulqa zapytaj o to co trzeba mieć dla siebie, co dla męża jeśli chce rodzić z Tobą, co dla dziecka. U mnie ubranka dla dziecka były szpitalne. Kto chciał mógł mieć swoje, ale ja korzystałam z tych szpitalnych. Zapytaj się o koszulę do porodu, bo jak dają to warto brać szpitalną.
 
Megami moze chodzi o Lansinoh? W sklepach Mothercare stacjonarnie mozna bylo kupic i potwierdzam one sa najlepsze jakie mialam ale poza tym J&J :) O takie Lansinoh Wkladki Laktacyjne Jednorazowe 60 Szt - Ceneo.pl

Jeszcze przyszło mi cos do głowy, Lansinoh i Medela maja czystą lanolinę i ona jest swietna na sutki. Tzn warto smarowac z miesiac przed terminem i pozniej w trakcie karmienia (nie trzeba zmywac z piersi przed karmieniem) bo wzmacnia ta masc skore i nie peka itd. Ja pozniej resztke stosowalam na stopy tam gdzie mnie buty obcieraly, tez fajnie dziala :)
 
Ostatnia edycja:
Tasia tak zapytam. Ł idzie ze mna do szkoly ale on taki nieogar zs jak o podstawy gina pytam to robi oczy jak 5zl :p a koszule wezme szpitalna jak dadza bo po co swoja niszczyc :p
 
reklama
Mi pasowały wkładki laktacyjne też re z rossmanna.

Zastanawiam się czy zakupić rożek czy otulacz. Nie wiem co lepsze, bo dotychczas miałam rożki dla dziewczynek. Kiedyś w Lidlu były takie piękne otulacze aż sobie pomacałam choć w ciąży nie byłam jeszcze :-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry