reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka :)

reklama
Agulqa one właśnie są do tych poporodowych podpasek. A jeszcze dodam, że te podpaski to nie wszystkie klej mają. Te najtańsze z Bella Mama nie mają kleju.
 
po drugim porodzie to położna sama wysłała mojego męża do apteki po nakładki silikonowe do karmienia:tak: u nas w szpitalu fajne wkłady poporodowe sami dawali w szpitalu,ale nie wiem czy jeszcze dają zapytam szwagierkę :happy2:
 
agulqa moje podpachy do niczego sie nie przyklejały tylko trzymały na siateczkowych majtach :p ja jeszcze w nich w domu pare dni chodziłam jak mnie rana po cc bolała, bo nic nie gniotło :tak:
 
Majtki siateczkowe sa od dziś w promocji w rossmanie zamiast 9.49 są za 7.59 zł za 2 sztuki.

Może jak coś rzuci się nam w promocji w sklepach lub w gazetkach piszmy o tym. Co Wy na to?
 
Karpanna a to w aptece Gemini są za 6,60 za 2 szt, teściowa ma robić zamówienie to się chyba podłączę. Tam były Canpol.
 
Bada u nax na gimekologii byly takie wklady i jak laski krwawily to kazali je nosic bo na normalnych podpaskach nie byli w stanie ocenic obfitosci i dokladnego kolory plamienia
 
Dziewczyny a jak jest przy cc czy te wielkie podkłady (podpaski) też są potrzebne ????
A kiedyś gdzieś czytałam o jakimś kremie do sutek, któego nie trzeba zmywać i super pomaga na poranienia kojarzycie coś ?
 
Może Bepanthen?

A co do podkładów - na pewno się przydadzą i po cc. Wątpię by w pierwszych dniach zwykłe podpaski wystarczyły. Ale niech sie wypowiedzą mamy po cc ;)
 
reklama
Stokrotka ​ja nie mam porównania bo miałam 2 cc i teraz będzie 3,ale- tak na początku normalnie-mocno krwawisz,a czy bardziej czy mniej niż po porodzie sn to nie wiem
 
Do góry