reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Weź udział w konkursie i wygraj laktator SmartSense i wyprawkę dla mamy 💖 Kliknij Do wygrania super nagrody, które ułatwią codzienne życie rodziców. Ekspres i sterylizator z osuszaczem od marki Baby Brezza

    Wygraj grę z serii Słonik Balonik dla maluszka 💖 Wchodź Zadanie jest proste. Działaj i wygrywaj

reklama

Wyprawka :)

reklama
Bephanten stosowałam na sutki i Młodej na dupcię zamiast Sudocremu, bo pamiętajcie dziewczyny, żeby uważać z Sudocremem u dziewczynek!!!
Długotrwałe stosowanie może sklejać wargi sromowe!!!
A nikomu nie życzę przechodzenia przez zabieg rozcinania - moja przyjaciółka przeżyła koszmar, jak jej dwuletniej córce to robili :no:
 
Ja miałam cc i jakoś nie krwawiłam potem strasznie. Jak byłam w szpitalu to tam dawali takie podkłady szpitalne, a w domu miałam już zwykłe podpaski. Bepanten jest dobry do pielęgnacji pupy, ale czasami jest za słaby. Jak już doszło do odparzenia- a to się zdarza niestety każdemu- to najlepsza jest mąka ziemniaczana. I - przynajmniej u mnie się sprawdziło- na początku warto przemywać pupę wodą z mydełkiem a nie chusteczkami nawilżającymi, bo to może podrażniać skórę.
 
a ja wogóle nie paciałam niczym tylka malucha, w szpitalu tylko linomagiem, a w domu ciepła woda biały jeleń i po kupie mycie pupy zasypka i tyle ... odparzenia zdarzyły nam się parę razy przy eksperymentach pieluchowych.

Co do sudokremu, to wiem że trzeba bardzo dokładnie wycierać skóre zanim się go użyje, bo zamiast pomoć może pogorszyć sprawe ... ogólnie dla mie sudocrem jest ble ;-)
 
Stokrotka ja rodziłam dawno temu i nawet nie wiem jakie są teraz największe z Belli,miesiączki mam raczej niezbyt silne i używam cieniutkich podpasek właśnie z Belli
Ale w szpitalu na pewno duże są potrzebne choćby dlatego,że dużo leżysz, po samym cięciu dopóki nie wstajesz myje cię położna ,a jak jest mąż obok to pomaga dzwigać ciebie i w tedy na pewno dadzą ci te ich podkłady
 
Stokrotka ja po cc używałam tych specjalnych poporodowych belli i absorbgyn'ów czy jakoś tak takie drugie podkładki sie nazywają. Ale tez tak z 1,5 do 2 tygodni, później zwykłych podpasek :tak:
 
reklama
Do góry