reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawkowe szaleństwo ^^

reklama
Dziewczynki dziś mam jakiś kiepski dzień, zle się czuje od samego rana, nie mam na nic ochoty. Położyłam się pod kocem i leżę bo jakoś mnie brzuch pobolewa [emoji20]
A u Was dziewczyny jak tam dziś samopoczucie?
U mnie dobrze :) Smażę właśnie naleśniki na obiad na osłodę :D
Każdy miewa czasami gorszy dzien, pogoda brzydka, masz prawo dzisiaj leżeć i odpoczywac :)
 
MoniaKari no to teraz raz dwa Ślub zalatwiajcie.

My też mieliśmy dylemat z nazwiskiem. A raczej ja. Chciałam też abyśmy zostali przy moim bo ród by zniknął. T nie chciał nawet o tym słyszeć pomimo ze jego nazwisko do najcudowniejszych nie należy (Ciołek). Jednak przez 8 lat już nie zwracam uwagi.

Czarownica ja dziś też pod kocykiem siedzę. Zmarzlam w dzień i dziwnie mi jakoś i lezakuje.

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka
 
Haha dobry argument do nie brania slubu[emoji3]
Same Wleklaki bd w rodzinie to ty tez[emoji3]

f2w3d5qpg42bnawz.png
 
My byliśmy dzis w urzędzie, spora kolejka ale uznanie ojcostwa od ręki :) w informacji była taka miła Pani i dała nam nr do pokoju do koleżanki i zamiast siedzieć 2h w poczekalnie na poniedziałek 16:40 nas umówiła do pokoju :)


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
My byliśmy dzis w urzędzie, spora kolejka ale uznanie ojcostwa od ręki :) w informacji była taka miła Pani i dała nam nr do pokoju do koleżanki i zamiast siedzieć 2h w poczekalnie na poniedziałek 16:40 nas umówiła do pokoju :)


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
też musimy się tym zająć w końcu :) No chyba, że mnie mój wkurzy :)
 
reklama
jest jakaś strona na FB??

ja jestem przerażona :( bo ja jeszcze o niczym nie myślę, nie czytam, nie zastanawia się, a wy już macie tyle poplanowane :( Chciałam to na styczeń zostawić...
Jego nie przejmuj się ja mam tak samo! Ty chociaż wcześniej ode mnie zajrzalas na forum wyprawkowe! [emoji6]

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry