reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawkowo ;-)

Ala cena kocyka powalająca:szok:
Kociatka u mnie to już bedzie trzecie pokolenie. najpierw Laura teraz siostry córka a moja chrześnica no i ewentualnie nasza córeczka:tak: Wiadomo, że zawsze coś dokupisz ale to już nie te wydatki
 
reklama
Ala te kocyki też mi się bardzo podobają, ale raczej za taką cene to nie kupie:)

A ja się nie mogłam powstrzymać i już mam dużo rzeczy dla mojego bąbla:) jak tylko zrobimy przemeblowanie w pokoju chłopaków to przywioze malutkie rzeczy po Jasiu, bo teraz są u moich rodziców:)
To już teraz leży w szafce i czeka na wpranie, a reszte dowiozę za jakiś czas:)
https://plus.google.com/photos/101499892590299760099/albums/5801337758461127969
 
U nas odpadł problem z wózkiem :-) Okazało się , że brat mojego męża da nam wózek po swoim synu. Jest to 3w1 gondola+spacerówka+fotelik. Cieszymy się bardzo, że nie będziemy musieli kupować , ponieważ dla nas jest to spory wydatek, a w dodatku ten ich wózek jest mało używany. Prawie w ogóle nie chodzili na spacery, jak mały mieścił się w gondoli a spacerówkę i tak kupili nową (nie pytałam dlaczego). Wózek kupowali 2,5 roku temu i za wszystko zapłacili 2500 zł

Jakieś ciuszki, i wyprawkę do szpitala i na pierwszy tydzień /dwa po urodzeniu pewnie będziemy kompletować powoli ale dopiero po genetycznym, jak się dowiemy czy chłopak czy dziewczynka :)

Natomiast jak patrzę na ceny to głowa pęka, bo jakby tak dodać te wszystkie butelki, ciuszki, śpiworki, rożki, kocyki, łóżeczka, materace itd to koszt tego wszystkiego jest o taki :szok::szok::szok::szok::szok: Na raz tego wszystkiego nie damy rady kupić. Trzeba będzie sie nieźle wysilić by znaleźć promocje na te wszystkie rzeczy
 
ja też mam już wózek z głowy. Kupiłam używany przez rok bebe confort high trek 3 w 1. To jest francuska firma, mam wrażenie, że mało znana w Polsce. Tutaj bardzo popularne są jednak ich foteliki sprzedawane pod firmą maxi cosi. Wózek ma duże pompowane koła, duży kosz na zakupy, dziecko siedzi wysoko, ale najbardziej podoba mi się to, że przycisk do blokowania przedniego koła / to jest trójkołowiec/ jest na rączce wózka :-) Mam pełną świadomość, że dziecko w wieku 2 lat wyrośnie ze spacerówki, ale do tego czasu będzie w tym wózku jeździł już pewnie inny bobas :tak:

czy mogłybyście powiedzieć mi coś na temat reduktorów do wózka ??? czy są przydatne, czy można obyć się bez ????


zastanawiam się też nad taką dostawką do łóżka zamiast kołyski DOSTAWKA DO ŁÓŻKA DLA NIEMOWLĄT BABYBAY + MATERAC (2728143668) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 
Ostatnia edycja:
Nomi koszty ogromne, fajnie że dostaniecie wozek bo to tez spory wydatek.
Ja ostatnio zapisalam na kartce co bedzie potrzebne i jak zaczelam podliczac to wlosy mi deba stanely:szok:
Gnagna dostawka jak najbardziej ale jak widzę dzieci w kojcach to mi się nóż w kieszeni otwiera:wściekła/y:Psy się trzyma w kojcach:wściekła/y: Fajne jest to że mamusia ma maluszka non stop przy sobie i nie musi w nocy wstawac:tak:
 
gnagna co masz na myśli pisząc o reduktorach do wózka?

Anka jeśli chodzi o kojce to ja np miałam, coś takiego
Play Pens | Safe and Secure Playpen - White | Lindam - The UK's Number 1 Safety Brand
Szczepek zaczął raczkować jak miał 6miesiący, ja czasami cały tydzień jestem z nim sama 24h na dobę,dom spory. Oczywiście nie trzymałam w nim Synka non stop ale np jak z zakupami przyjeżdżali (często spożywcze zamawiam przez neta) albo musiałam coś zrobić i nie mogłam na Nim całkowiecie się skupić to był bardzo przydatny, potem jak Szczepcio chodził już a my mieliśmy jeszcze większy dom to kojec został rozłożony i przedzielał duży pokój tak, że mały nie miał dostępu do tej części gdzie stał tv i bibeloty na półkach, mógł sobie więc biegać swodobnie a ja nie musiałam za nim podążać krok w krok, jak miał powyżej roczku to już łatwiej było wytłumaczyć pewne rzeczy ale On zaczął chodzić jak miał 10 miesięcy.
Dzieci są bardzo różne i nie wiem czy dla następnego wyciągnę ten kojec ale przy Szczepku bardzo mi się przydał
 
potem jak Szczepcio chodził już a my mieliśmy jeszcze większy dom to kojec został rozłożony i przedzielał duży pokój tak, że mały nie miał dostępu do tej części gdzie stał tv i bibeloty na półkach, mógł sobie więc biegać swodobnie a ja nie musiałam za nim podążać krok w krok, jak miał powyżej roczku to już łatwiej było wytłumaczyć pewne rzeczy ale On zaczął chodzić jak miał 10 miesięcy.
Dzieci są bardzo różne i nie wiem czy dla następnego wyciągnę ten kojec ale przy Szczepku bardzo mi się przydał
to rozumię:tak: i nawet mi się podoba bo to coś w stylu barierek ochronnych przy schodach. Ja nie lubię małych przestrzeni. Wiem że dla dziecka kojec jest większy niż mi się wydaje ale masz RACJE ŻE KAŻDE DZIECKO JEST INNE :tak::tak:
Taki kojec chyba przydałby się mojej chrzesnicy:-D:-D:-D Diabeł wcielony:-D:-D
 
reklama
Jesli chodzi o kaske nadzidziusia to faktycznie jak trzeba kupic wszytsko to duzy wydatek. My z mezem od slubu planowalismy maluszka i odkladalismy na specjalnie zalozone konto kaske, nazbieralo sie troche a teraz mozemy sobie z tego pozwolic wydalismy juz z jakies 3 tys lacznie z wozkiem pieluszkami ubrankami akcesoriami lozeczkiem turystycznym bujaczkiem i wiele innych pozostalo nam jeszcze troche kaski na lozeczko do domu i pampersy... A wiadomo listaciągtle przy maluszku bedzie sie wydłużac
 
Do góry