reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Wysokie beta Hcg

Uullaa1988

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Witam! Jestem w 4 tygodniu i 6 dniu ciąży. Robiłam betę wczoraj i dzisiaj wyszły następujące wyniki 7094 i na drugi dzień 10857. Według norm są to za duże wyniki. Czy coś może być nie tak? Czy któraś z was też tak miała?

reklama

Dagaa11

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Witam! Jestem w 4 tygodniu i 6 dniu ciąży. Robiłam betę wczoraj i dzisiaj wyszły następujące wyniki 7094 i na drugi dzień 10857. Według norm są to za duże wyniki. Czy coś może być nie tak? Czy któraś z was też tak miała?
Moze po prostu miałaś szybciej owulacje?

jasani

Miasto
Wrocław
Rozwiązania
24
4-5 tydzień to dopiero dowiedziałabyś się o ciąży. Jak liczysz te tygodnie?

MaryH

Rozwiązania
23
A kiedy miałaś ostatni okres? Beta różnie rośnie u każdej kobiety a przyrost masz w normie :)

reklama

witch84

Rozwiązania
62
A brałaś pod uwagę godziny wykonania badań?

PS Wg mnie jest to zupełnie normalny przyrost.

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry