reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wysokie beta Hcg

Godziny robienia badań były poranne. Wysłałam wyniki dla swojego lekarza to powiedział tylko że przyrost jest dobry a nic nie wspomniał że za dużo
 
reklama
Ja mialam bete ponad 100 000 w 6 tc, strasznie sie martwilam a teraz tulę miesięczną córeczkę. Nie zamartwiaj się tylko ciesz że ladnie przyrasta ☺
 
Dziewczyny od wtorku leżę na ginekologii pomimo wysokiego hcg poniedziałek 1200 wtorek1700 czwartek 3000 dziś prawie 6000 lekarze nie widzą w pęcherzyku zarodka i podejrzewają cp. Ostatnia @13.09 ale owu ok 1.10.
Mam się czym martwić , iść na konsultację do innego lekarza?
 
Dziewczyny od wtorku leżę na ginekologii pomimo wysokiego hcg poniedziałek 1200 wtorek1700 czwartek 3000 dziś prawie 6000 lekarze nie widzą w pęcherzyku zarodka i podejrzewają cp. Ostatnia @13.09 ale owu ok 1.10.
Mam się czym martwić , iść na konsultację do innego lekarza?
Skoro jest pęcherzyk w macicy to nie ma mowy o ciąży pozamacicznej. A na zarodek jest jeszcze za wcześnie. Jego widać przy becie około 10000.
 
Skoro jest pęcherzyk w macicy to nie ma mowy o ciąży pozamacicznej. A na zarodek jest jeszcze za wcześnie. Jego widać przy becie około 10000.
Przy becie ok.10000 pojawia się zarodek z bijącym serduszkiem. Sam zarodek widać już trochę wcześniej. Ale w dalszym ciągu sytuacja nie jest w żadną stronę przesądzona wiec uwazam że na razie u ciebie to takie trochę straszenie nad wysrost. Ale jedyne co Ci mogę poradzić to czekanie...
 
Dzięki Dziewczyny bo już głupieje. Czekam w takim razie cierpliwie. Lekarka która mnie skierowała wyliczyła że wedlug om powinnam być 6tc+2 a według mnie to niecały 4 tydzień
 
Dzięki Dziewczyny bo już głupieje. Czekam w takim razie cierpliwie. Lekarka która mnie skierowała wyliczyła że wedlug om powinnam być 6tc+2 a według mnie to niecały 4 tydzień
Lekarka dobrze liczy, nawet uwzględniła w swoich wyliczeniach Twoje dłuższe cykle. Wychodzi dokładnie 6+2. Wiek ciąży oblicza się według daty miesiączki a nie wdlug owulacji, uwzględniając długość cykli.
 
Witam! Jestem w 4 tygodniu i 6 dniu ciąży. Robiłam betę wczoraj i dzisiaj wyszły następujące wyniki 7094 i na drugi dzień 10857. Według norm są to za duże wyniki. Czy coś może być nie tak? Czy któraś z was też tak miała?
Czy z Twoją ciążą wszystko w porządku? Tez w 5 tygodniu ciąży miałam wynik 10 000, wzrasta prawidłowo ale lekarz martwi się ze beta jest za wysoka.. Serduszko juz bije, ale lekarz mówi ze wszystko moze sie wydarzyć :(
 
reklama
Do góry