reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wystarane na 2011 - kontynuacja wątku ze staraczek :-)

Dziewczyny ja się najadłam placków strasznieeeee ale pycha:happy::rofl2:

Wrzucam obiecany brzuszek :happy:
DSC00627.jpg

Powiedzcie mi bo nie wiem czy brzuszek w ciąży jest twardy?? Jaki jest??
 
reklama
Powinien być miękki - twardy może oznaczać stawianie się macicy albo pełny brzuch/jelita. Dopiero później jak już maluszek jest większy to moze być twardawy jak się bąbel ułoży pleckami do brzucha :tak: Ale takie skurcze-stawianie się macicy jeśli nie towarzyszy im ostry ból ani plamienie są naturalne :tak: Bo macica ćwiczy. Nie mniej jednak powinnaś to zgłosić ginowi na wizycie :tak: Możesz sobie też wziąć magnez z wit b6 jeśli Ci to bardzo dokucza albo no-spe :tak: Bardzo ładny brzusio :-D

Nie mam weny do nauki :no:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
dzien dobry :)
Sol- dzieki za przepis na pizze :D przyda sie na pewno :D

jesli chodzi o sol morska.. to psikam tym ale tak jak mowisz- zadna przyjemnosc :D ahahaha biedne dzieciaki, co?
jednak zrobie wszystko, zeby tylko nie brac antybiotyku ... chociaz wiem, ze bedzie ciezko.. dzisiaj sie gorzej czuje niz wczoraj.. niestety... ale .... trzeba walczyc :d

misia- sliczny brzusio juz masz :D

dzisiaj sie mierzylam i ... juz przekroczylam magiczne 100cm w obwodzie... mam 101cm i waga 60kg z samego rana.. wiec... tak, przytylo mi sie znowu.. az sprawdze czy to prawidlowa waga w tym tygodniu :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
aaaaaaa no tak :D tez prawda :D no i oczywiscie, ze latwiej jeden wozek niz dwa :D nie zalapalam :D ale wybacz- to zle samopoczucie ;)

jeszcze troche i tez bedziesz miec brzusio :) a zreszta, jak bedzie malutki to tez dobrze, bo szybciej wrocisz do formy :) mnie sie wszyscy dalej pytaja, czy to przypadkiem nie blizniaki :)
no ja coś czuje że i u mnie bedą pytać o bliźniaki :) a brzusio masz piękny
Dziewczyny ja się najadłam placków strasznieeeee ale pycha:happy::rofl2:

Wrzucam obiecany brzuszek :happy:
Zobacz załącznik 291769
Powiedzcie mi bo nie wiem czy brzuszek w ciąży jest twardy?? Jaki jest??
a ja mam teraz chyba już taki brzuszek jak ty tylko że ja w 7 tyg a ty w 9 łojjjjjjj


dzien dobry :)
Sol- dzieki za przepis na pizze :D przyda sie na pewno :D

jesli chodzi o sol morska.. to psikam tym ale tak jak mowisz- zadna przyjemnosc :D ahahaha biedne dzieciaki, co?
jednak zrobie wszystko, zeby tylko nie brac antybiotyku ... chociaz wiem, ze bedzie ciezko.. dzisiaj sie gorzej czuje niz wczoraj.. niestety... ale .... trzeba walczyc :d

misia- sliczny brzusio juz masz :D

dzisiaj sie mierzylam i ... juz przekroczylam magiczne 100cm w obwodzie... mam 101cm i waga 60kg z samego rana.. wiec... tak, przytylo mi sie znowu.. az sprawdze czy to prawidlowa waga w tym tygodniu :)
kochana ja na starcie 69 kg wazyłam i az boje sie pomyślec ile będe ważyć na koniec ?????
 
Witam...

No to śniadanko zaliczone...


Sol- a jaka ta śmietanka?
Co do zup, to mnie mój Mąż nauczył je gotować...:zawstydzona/y:
 
Witam...

Misia, brzuszek winien być miękki, więc zgłoś to lekarzowi, chyba, że cierpisz na wzdęcia może co? Może od tego twardnieje? Mimo wszystko wspomnij ginowi!
A brzusio pierwsza klasa!!!

Jestem w szoku, że Wam tak szybko brzuszki wychodzą...:szok:


EWCIA, co do twarorgu do nalesników, ja robię tak: twaróg, żółtko, cały cukier waniliowy, ciut cukru i ciut na oko śmietanki 30%, wsio widelcem rozdziabiesz i "WŁALA" :-D

MARYLKA, kilogramami będziesz się martwić po porodzie!!!
 
Ostatnia edycja:
Marylka witaj :)

no tak... ale zalezy jaka masz wage startowa... ja jestem drobna, wiec brzuch od razu mi wywalilo... i teraz wygladam dalej tak samo, tylko mam pilke z przodu.. wszyscy sie smieja bo normalnie to dziewczyny tutaj tyja ogolnie, w calosci... a ja inaczej :)
ale 5kg do przodu juz jestem... a tu kolejne 5m-cy ... moja mama przytyla ze mna 35 kg wiec wszystko przede mna :D chociaz mysle, ze az tyle nie przywale :)nie bede miala czasu na to ;)
wiem tylko jedno.. trzeba uwazac na to, co sie je.. i jesc czesto, a malo... tyle w temacie.. ja sobie powiedzialam, ze nie odpuszcze i nie bede jesc wszystkiego naokolo bo w ciazy jestem... widzialam nie raz jak trudno jest zrzucic wage po ciazy.. niektore moje kolezanki walczyly z tym 2 lata ... a ja lubie jesc i w tym jest problem bo diety zadnej nie utrzymam :)
 
reklama
Do góry