reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wystarane na 2011 - kontynuacja wątku ze staraczek :-)

a macie jakies domowe sposoby na przeziebienie - katar, zaczerwienione gardlo i ogolne rozbicie... ? czuje sie fatalnie dzisiaj... lekarz mi dal panadol (zwykly, nie extra) 2 tabl co 6h i jakis spray oceaniczny ktory mam sobie psikac do nosa co kilka godzin... ale cos czuje, ze to nie wystarczy, bo ja od zawsze mam problemy z gardlem... i jak mi nie przejdzie do soboty, musze wziac antybiotyk.. :(
Kochana goraca herbata z duza iloscia miodu i cytryną :) Jak byłam w ciąży z Zzuza tez sie przeziebiłam ale nigdy nie brałam antybiotyku tylko same homeopatyczne rzeczy:) Na katar super krople Euphorbium, a na gardło Homeovox:) SOL, dobrze mówię????
 
reklama
marylka- ciekawe z tym ziemniakiem, poszperam w necie i moze cos znajde..
syrop z cebuli pamietam tez z dziecinstwa i go na pewno dzisiaj zrobie...

monisia- taka herbate co chwile wlasnie pije... niby pomaga ale w dzien..w nocy kaszle sucho i to mnie tez meczy... chyba zaczne sobie robic herbate w termosie, zebym nie musiala wstawac :)

dzieki dziewczyny... mam nadzieje, ze jakos to przejdzie do soboty... oby! ale u mnie bol gardla zawsze wiazal sie z antybiotykiem.. czasami nawet 3 pod rzad musialam brac bo po niczym mi nie przechodzilo...
no ale.. mysle pozytywnie i dzialam :D
 
Sol- widzialam na staraczkach, ze masz przepis na ciasto do pizzy :D ja tez bardzo poprosze o PW :) uwielbiam pizze i szczegolnie teraz mi podchodzi z majonezem :D mniamniusna :D

monisia- musi przejsc :) w poniedzialek do pracy ide i nie mam wyjscia, trzeba zdrowiec :) dobrze ze pogoda jescze w miare jest.. tylko sie martwie co zaczne nosic na zime bo wszystkie plaszcze i kurtki juz sa za ciasne ;)
 
Sol- widzialam na staraczkach, ze masz przepis na ciasto do pizzy :D ja tez bardzo poprosze o PW :) uwielbiam pizze i szczegolnie teraz mi podchodzi z majonezem :D mniamniusna :D

monisia- musi przejsc :) w poniedzialek do pracy ide i nie mam wyjscia, trzeba zdrowiec :) dobrze ze pogoda jescze w miare jest.. tylko sie martwie co zaczne nosic na zime bo wszystkie plaszcze i kurtki juz sa za ciasne ;)
Dokładnie, z tymi ubraniami zima najgorzej, ale cóz i tak jest pieknie ;)))))
 
marylko tak ja pytałam ;-)
Ale teściowa wczoraj mnie poinformowała ,że kupi podwójny wózek ha ha więc na razie czekam co tam wymyśliła :D
maggy bidulo zdrowiej. A ja to zawsze ruchy wcześniej czuje taka natura...
 
monisia- no oczywiscie, ze jest pieknie :D hahaaha ciesze sie ta ciaza i najwazniejsze, ze nie mam zadnych wiekszych dolegliwosci.. jedynie co, to mi teraz zaczyna dokuczac bol kregoslupa.. ale brzuszek rosnie i rosnie, waga przybywa wiec nie ma sie co dziwic..
a Ty jak sie czujesz? mdlosci juz sie zaczely? czy jak na razie cisza? :)

marcepanek- to tesciowa chce blizniaki? mnie sie od zawsze marza :D no ale jeszcze nic straconego :D
fajnie, ze wczesniej czujesz ruchy... ja to nawet nie moge jeszcze wyszukac bicia serduszka.. mam to samo urzadzenie co sol- angel sound i nic.. albo ja nie wiem jak tego uzywac, albo moja malizna tego nie lubi i ucieka :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
monisia- no oczywiscie, ze jest pieknie :D hahaaha ciesze sie ta ciaza i najwazniejsze, ze nie mam zadnych wiekszych dolegliwosci.. jedynie co, to mi teraz zaczyna dokuczac bol kregoslupa.. ale brzuszek rosnie i rosnie, waga przybywa wiec nie ma sie co dziwic..
a Ty jak sie czujesz? mdlosci juz sie zaczely? czy jak na razie cisza? :)
Kochana wstaw no nam swój brzusio i sie pochwal!!!!
A u mnie mdłości raczej nie bedzie - taka uroda, choc podobno kazda ciąża inna, ale podejrzewam ze raczej mnie to znów ominie :) Tylko rano musze cos zjesc bo zoładek troche dokucza, ale jak cos wszamam to juz jest ok!!!! Z Zuzu tez tak miałam, to co jest inne jak narazie to tylko te krosty...wrrrr
 
monisia- no to o tyle dobrze, bo ja to mialam mdlosci wlasnie rano.. ale jak tylko zjadlam krakersy to od razu bylo lepiej :) pozniej tylko lozko trzeba bylo sprzatac bo zawsze nakruszylam :d
a brzusio prosze bardzo.. troche zamazane zdjecie, ale to jedyne z aktualnych jakie mam z boku :)

IMG_1168.jpg


 
reklama
Do góry