reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wystroje wnętrz - kącik malucha

reklama
Roxeen no to fajnie, że gwiazdki super!

macy super koszyk, jestem zboczona na punkcie koszy i koszyków! :) tylko u mnie miejsca brak!
 
Słodki ;-) cieszę się, że udało się kupić ;-)
Dziemkujem;-):-) Cieszę się jak dziecko - jak z wszystkiego, co mam dla małej.
macy koszyk rewelacyjny !!!!
Gdzieś Ty go kupiła ?????, bo ja takich nie widziałam a tez by mi sie przydał :)
Tutaj takie koszyki są popularne. A ten kupiłam na ebayu. Za jedyne 99 pensów - czyli niecałe 5 złotych.:-):-):-) Czyste szaleństwo, no nie?
macy super koszyk, jestem zboczona na punkcie koszy i koszyków! :) tylko u mnie miejsca brak!
Ja zachorowałam na koszyk i w sumie właśnie dlatego, że nie ma miejsca kupiłam go. Łóżeczko stoi w pokoju syna i nie wiem, czy mam je przenosić do naszego czy nie. W każdym razie muszę mieć zapasowe miejsce do spania, przynajmniej na początek, bo mój syn o różnych porach dnia bywa w różnych miejscach mieszkania, a hałasować potrafi - choćby udając autobus miejski, który przecież zamykając drzwi, wydaje dźwięk...
 
Ostatnia edycja:
macy zabiłaś mnie tą ceną..... poważnie!!!! niewiarygodne... za tyle to chyba bym znalazła miejsce...chociaż na razie jeszcze nie wiem gdzie..hihi
 
Dziemkujem;-):-) Cieszę się jak dziecko - jak z wszystkiego, co mam dla małej.

Tutaj takie koszyki są popularne. A ten kupiłam na ebayu. Za jedyne 99 pensów - czyli niecałe 5 złotych.:-):-):-) Czyste szaleństwo, no nie?

Ja zachorowałam na koszyk i w sumie właśnie dlatego, że nie ma miejsca kupiłam go. Łóżeczko stoi w pokoju syna i nie wiem, czy mam je przenosić do naszego czy nie. W każdym razie muszę mieć zapasowe miejsce do spania, przynajmniej na początek, bo mój syn o różnych porach dnia bywa w różnych miejscach mieszkania, a hałasować potrafi - choćby udając autobus miejski, który przecież zamykając drzwi, wydaje dźwięk...

ja Cię proszę Ty mnie macy nie załamuj ! za 5 złotych ! to my tu nawet łapek niedrapek nie dostaniemy hihih :shocked2:
hmmmm może wykorzystam ebaya i cosik znajde może trafie tez na takie cudeńko ! wiadomo - koszt wysyłki będzie większy ale czego się nie robi dla takiego ślicznego koszyczka :)
Na wielkanoc na święconke jak znalazł będzie :laugh2::laugh2::laugh2:
 
macy zabiłaś mnie tą ceną..... poważnie!!!! niewiarygodne... za tyle to chyba bym znalazła miejsce...chociaż na razie jeszcze nie wiem gdzie..hihi

Sama nie mogłam w to uwierzyć. Tydzień temu licytowałam koszyk, ale cena była trochę wyższa - nie powalająca, bo doszło do 13 funtów. Tylko w ostatniej sekundzie ktoś przebił moją ofertę i nie miałam szans manewru. Byłam wściekła jak osa. A dwa dni temu zauważyłam, że jest sobie taki koszyk i nikt się o niego nie tłucze. I za 99 pensów został mi sprzedany. Jadąc dzisiaj po niego, zastanawiałam się, czy to przypadkiem nie podpucha. Swoją drogą więcej mnie podróż kosztowała niż ten kosz. :-):-p

Na wielkanoc na święconke jak znalazł będzie :laugh2::laugh2::laugh2:
Ciekawe tylko skąd Ty tyle jaj weźmiesz, żeby ten koszyk wypełnić.:eek:
 
Macy świetny :tak:

na allegro jak szukałam kosza to te gdzieś stały około 80-100zł i wzwyż używane oczywiście..... koleżanka mi potem pisała ze u niej po 20zł w komisie był poszła na drugi dzień i już nie było :sorry:

ale 5zł to nieźle dobrze że drzwi otwarli :-D
 
Tak sie zastanawiam czy pstryknąć fotki tego co ja już mam i się troche pochwalić hihihi ... :cool2:
Dawaj fotki:-)
Macy świetny :tak:
na allegro jak szukałam kosza to te gdzieś stały około 80-100zł i wzwyż używane oczywiście..... koleżanka mi potem pisała ze u niej po 20zł w komisie był poszła na drugi dzień i już nie było :sorry:
ale 5zł to nieźle dobrze że drzwi otwarli :-D
Ja się też zdziwiłam. Ale zapłaciłam z góry, więc chyba już wyjścia nie mieli. ;-) Uwierzyć nie mogę, że tu sobie stoi i ładnie wygląda.
 
Macy - Rewelacja!!!! Cena szok!!! Super Ci się udało, bo naprawdę fajniuchny ten koszyk.

Gwiazdki fluorescencyjne kupiłam kiedyś z ELC w mothercare w Warszawie dla siostrzenicy. Podzielam zdanie, że wypas.
 
reklama
Cena powalająca. Moja koleżanka mieszkająca w UK co chwile mi mówi co jak tanio kupiła... myślę, że to taka specyfika. Polacy nawet jak sprzedają używane to chcą kokosy zarobić. :-)
Wiem, że nie ten wątek ale nie mogę pojąc po co dziecku takie łapki na rączki.... nawet mam na liscie do szpitala. Matko.. po pierwsze za gorąco, po drugie to jak w bandazu chodzić - dziecko nie ma w ogole stymulacji dotykowej.
Jak ktoś wie po co to - no chyba, żeby sie nie podrapac to by za glupie było - to chętnie posłucham - może być na innym wątku :-D
 
Do góry