reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wystroje wnętrz - kącik malucha

Kaja u mnie córa ma białe łóżko wiec chciałam białe łózeczko bo jakoś mi drewno lub inny kolor nie pasował a jej łóżko stoi obok tego

myślałam też żeby nic nie dawać nad łóżeczkiem a dać córce ozdoby nad jej łóżkiem na ścianach nic jeszcze nie mam :no: albo coś wyżej jakieś obrazy ładne zobaczymy jak kasiora będzie ;-)
 
reklama
To i ja się pochwale swoim skromnym kącikiem dla Amelki :)
Już gotowy na nia czeka..tylko wsumie karuzeli jeszcze jakiejść brak :)
 

Załączniki

  • IMG_0051.jpg
    IMG_0051.jpg
    28,4 KB · Wyświetleń: 150
  • IMG_0053.jpg
    IMG_0053.jpg
    29,7 KB · Wyświetleń: 133
To i ja się pochwale swoim skromnym kącikiem dla Amelki :)
Już gotowy na nia czeka..tylko wsumie karuzeli jeszcze jakiejść brak :)

Jaki skromny? Świetny. Jak się udało Tobie ten ochroniacz zamontować? Widzę, że też szczyty łóżeczka są pełne - jak u mnie. A u mnie to się za nic trzymać nie chciało.:wściekła/y:
 
nooo z ochraniaczem był mały zonk ale naszczęście udało mi sie przecisnąć tasiemke przez taką szparke i zawiązać bo tez zwątpiłam jak to zrobić

ale jakby co to wbij od zewnatrz pinezke albo mały gwoździk i tam przywiąż wstąrzeczke - tak miała moja siorka bo tez miała pełne szczyty :happy:
 
Tysiolek, śliczny ten Amelkowy kącik :)

a my jeszcze nie zamontowane ale mamy łóżeczko takie co by nam do mebli pasowało..a więc nie za ciemne, nie za jasne, nie takie typowe drewniane jeśli chodzi o kolor tylko ......hmm jakby go tu nazwać....nasze meble to miały nazwę jabłoń locarno jasna...

a pościel, nie mam foty, ale taka zółto -kremowa z misiami i akcentami niebieskimi , ale wkleję Wam linka za to do tej pościeli co na zmianę kupimy :) -zwie się miś na chmurce w błękicie
http://www.mamo-tato.fr.pl/chmurka/3cz_chmurka_bl.jpg
 
Tysiolek (moja imienniczko) kącik boski!!!!

Ja na takie widoki popatrzę pewnie dopiero po świętach albo jak wrócę z porodówki. Nie ma sensu żebym wcześniej rozstawiała. Mąż to zrobi a moja mama w razie co pomoże, bo chyba na to liczy a ja nie będę odbierała jej tej przyjemności.
 
A my zakupilismy takiego cusia;-)Malo nie umarlam ze smiechu jak pan i wladca baldachim zakladal i ciagle ,jakby nie wiem kombinowal,zakladal na odwrot;-):-DAle w koncu mu sie udalo:-)
 

Załączniki

  • IMG_2537.jpg
    IMG_2537.jpg
    26,1 KB · Wyświetleń: 148
Ostatnia edycja:
Oj jakie cudeńka aż napatrzeć się nie można śliczne kąciki dla maluszków macie:-)niedługo i ja dla mojego synka przygotuje co też wkleje fotki:tak:
 
Boże Agbar ale prześliczna kołyska... dokładnie takie wiklinowe mnie się podobają, ale mamy brak miejsca.. :(
 
reklama
Śliczne kąciki... ;-)
Agbar - koszyk super, pamiętaj, że resztę fotke z pokoiku też masz tu wkleić ;-)
 
Do góry