reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wystroje wnętrz - kącik malucha

reklama
Boże Agbar ale prześliczna kołyska... dokładnie takie wiklinowe mnie się podobają, ale mamy brak miejsca.. :(

Owszem..przesliczna NIE kolyska;-):-)To siem nie buja panie havranek:-);-)
Potrzebowalam cusia zeby sie przemieszczal po chalupie i takiego wypatrzylam,nowy z kompletem poscieli w cenie ktora nie zwala z nog:-)

Śliczne kąciki... ;-)
Agbar - koszyk super, pamiętaj, że resztę fotke z pokoiku też masz tu wkleić ;-)
Tak jest szefowo;-)

Agbar, piękny koszyk! Ja jutro jadę po swój. Mam nadzieję, że tym razem się uda.

Oby:-)
 
Owszem..przesliczna NIE kolyska;-):-)To siem nie buja panie havranek:-);-)
Potrzebowalam cusia zeby sie przemieszczal po chalupie i takiego wypatrzylam,nowy z kompletem poscieli w cenie ktora nie zwala z nog:-)
Oby:-)
Buja czy nie, prześliczne:-):-D i takie wiklinowe- cud miód:tak:
 
Przepiękne kąciki!!! Wszystko śliczne i słodkie, zazdroszczę bo ja dalej czekam na panów, żeby przyszli i zmontowali mebelki...
 
Dziewczyny szacuneczek:-) rewelacyjnie po robiłyście kaciki
haha moj wczoraj sam sie rwał do rozkładania łóżeczka ale w pewnym momencie spytal: "a gdzie my je postawimy?" jak go uswiadomilam ze trzeba troszke poprzestawiac mebelki to wymiekl...:-p:sorry:
Mysle ze robimy to pod koniec nastepnego tygodnia jak juz przyjedzie wózek
 
Wiecie co ja zachodzę w głowę o co chodzi z tymi gwiazdkami, hmmm

mnie się ten pomysł podoba...

my mamy w sypialni, tam gdzie mały będzie, właśnie taką tapetę na jednej ścianie, od dołu na 3/4 wysokości niebieską w gwiazdki, które właśnie trochę po zgaszeniu światła świecą... nad tą tapetą żółty szeroki pasek wykończeniowy z tej samej serii, 1/4 wysokości ta sama tapeta ale wersja żółta w gwiazdki. Pozostałe ściany są na żółto pomalowane, a do góry na wszystkich ścianach jest taki pasek wykończeniowy z tej serii co tapeta, szeroki niebieski w te świecące żółte gwiazdki i wg mnie to bardzo gustownie i ładnie wygląda. Łóżeczko będzie stało przy tej ścianie z tapetą.

To się pochwaliłam :) i nie śmiać mnie się tu więcej z gwiazdek ;) hi hi
 
A tu mój koszyk:-)
DSCN0013.jpg
 
reklama
Do góry