reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wysypka

Gosika

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
31 Styczeń 2019
Postów
32
Witam,moja mała ma taka wysypke na buzi ramionach i raczkach, na plecach tez zaczynaja sie jej pojawiac pojedyncze krostki nie wiem od czego to może być, może któreś z waszych maleństw miało podobna wysypke?
 

Załączniki

  • received_1648228568818018.jpeg
    received_1648228568818018.jpeg
    66,9 KB · Wyświetleń: 59
  • received_304761816874684.jpeg
    received_304761816874684.jpeg
    68 KB · Wyświetleń: 66
reklama
Witam,moja mała ma taka wysypke na buzi ramionach i raczkach, na plecach tez zaczynaja sie jej pojawiac pojedyncze krostki nie wiem od czego to może być, może któreś z waszych maleństw miało podobna wysypke?
Wygląda jak trzydniówka. Gorączkowała ostatnio? Jeśli nie to albo alergia pokarmowa albo kontaktowa.
 
Do góry