reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wywoływanie porodu

Dziewczyny, ile dni po planowanej dacie porodu kladłyście się do szpitala i miałyście wywoływany poród? Ja obecnie termin miałam na wczoraj, w poniedziałek zaczynam już 41tc i jeżeli nic się nie wydarzy to mam iść do lekarza i z tego co mówił to szpital.. martwię się czy to nie za długo po czasie? Dodam że to moja pierwsza ciąża.
Pierwsza ciąża wywoływana 5 dni po terminie. W dniu terminu miałam wizytę. Ginekolog kazał codziennie stawiać się na ktg. Na drugi dzień, w czasie zapisu wyszły duże oscylacje tętna u płodu, więc skierowanie do szpitala. Po 3 dniach balonik. Poród na drugi dzień rano. Drugi poród wywoływany 6 dni po. Dostałam skierowanie do szpitala ze względu właśnie na długi czas po terminie. Zaraz po przyjęciu w szpitalu balonik i poród na drugi dzień.
 
reklama
Dziewczyny, ile dni po planowanej dacie porodu kladłyście się do szpitala i miałyście wywoływany poród? Ja obecnie termin miałam na wczoraj, w poniedziałek zaczynam już 41tc i jeżeli nic się nie wydarzy to mam iść do lekarza i z tego co mówił to szpital.. martwię się czy to nie za długo po czasie? Dodam że to moja pierwsza ciąża.
Cześć!
Ja w szpitalu byłam 8 dni po terminie. Urodziłam córkę 11 dni po terminie, ostatecznie przez CC i był to ostatni dzwonek ponieważ córka miała zielone wody i było niedotlenienie płodu podczas porodu i po porodzie. Także... Lepiej szybciej niż za późno.
 
Do góry