reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wzrost beta hcg.

Dołączył(a)
29 Maj 2019
Postów
10
Cześć dziewczyny. Jestem drugi raz w ciąży, pierwszy raz poronilam w 9tygodniu, puste jajo. Po półtora roku udalo sie znowu, w piatek 24.05 bylam usg, widoczny pecherzyk wskazujacy wczesna ciaze, ale bez niczego w srodku. Boje sie drugi raz tego samego. Biore duphaston 2x1 i gin zlecila robic bete i zobaczyc czy rosnie. Zrobilam juz w piatek po wizycie
24.05 beta 4978,07
27.05 beta 10998,10
i dzisiaj 29.05 beta 16116,13
Boje sie,ze znowu bedzie to samo.
Poszperalam w Internecie i Podobno po 6000 czy 10000 beta zwalnia..
Miala ktoras taki przypadek i wszystko bylo w porzadku?
Bardzo dziekuje za odpowiedzi, pozdrawiam!
 
reklama
Rozwiązanie
Jaka miałaś prolaktyne ? W 2017 roku robiłam była 16 . W zeszłym roku poronienie zatrzymane w 8 tyg . Nikt mi jej nie zbadał . W tym roku zrobiłam i 50. Po tygodniu brania castagnusa 32. Myślisz ze wysoka prolaktyna spowodowała poronienie ? To mi dałaś teraz do myślenia
Nie nie , nie poronienie tylko to że nie mogłam zajść w ciąże , lekarz zlecił mi obciążenie i po nim wyszło że jest za dużo ,dostałam bromergon i w 3 cyklu zaszłam w ciąże ,ale serduszko przestało bić ,od początku było coś nie tak za duże wszystko włącznie z betą ,potem już nie sprawdzałam prolaktyny
Ja też myślę że beta super, ja jestem w 23 tyg obecnie , a moja beta na samym początku to 250 i po 48 godz nie całe 500 , też brałam duphaston 3*1 plus luteina 2*1 i wszystko się ułożyłu , w którym tygodniu byłaś na wizycie? i kiedy masz kolejną?
 
Ja też myślę że beta super, ja jestem w 23 tyg obecnie , a moja beta na samym początku to 250 i po 48 godz nie całe 500 , też brałam duphaston 3*1 plus luteina 2*1 i wszystko się ułożyłu , w którym tygodniu byłaś na wizycie? i kiedy masz kolejną?
Wg @ byl to 6 tydzien i ok 2,3 dzien, ale mialam bardzo dlugie cykle i tak nie do konca regularne, wiec gin powiedziala, ze ciaza moze byc mlodsza przez to wlasnie. Usg mam w następny piatek tj. 7.06.
 
No to spokojnie nie musiało jeszcze być tętna , bądź dobrej myśli ,oszczędzaj się , ja jestem po 2 poronieniach ,i teraz się udało , u Ciebie też będzie dobrze
 
reklama
Staram sie, ale jednak sama napewno wiesz co sie dzieje w glowie po wczesniejszym poronieniu.. ciesze sie bardzo, ze udalo sie u Ciebie po takich ciezkich przezyciach :)
Oj tak wiem ,dla mnie każda wizyta to horror , każde strzyknięcie czy coś ,zaraz myślę czy coś złego się nie dzieje ,i tak już zostanie do porodu :) U Ciebie też będzie dobrze , polecam zapytać się lekarza na wizycie ,o zażywanie np polocardu
 
reklama

Podobne tematy

Do góry