reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WZROST I WAGA STYCZNIOWYCH BOBASOW;-))

no to Zuzka super w normie...sliczna drobniutka dziewczynka.....

ciekawe jak bedzie u nas, moja waga pokazuje 12 kilo, a miarka 87cm..zobaczymy co wyjdzie w przychodni:tak:
 
reklama
To ja wpiszę się późno bo późno ale zawsze:)
Więc Michał przy urodzeniu 4630, 62 cm długi
6 tygodni, 7,2 kg i 40 cm( u nas dziwnie mierzyli od głowy do pupy bez nóg)
12 tygodni 8,5 kg i 43 cm
18 tygodni 9,9kg i 45 cm
6 miesięcy 10,6 kg i 49cm
8 i pół miesiąca 12 kg i 81 cm już całą długośc mierzyli
1 rok 13,8 kg i 87 cm
1 rok i 4 miesiące 15,9 kg i 93 cm
To tyle jeśli chodzi o Michała. W środe idę na bilans także podam aktualne dane:) Do usłyszenia
 
Małgosiu, pokaz nam koniecznie tego swojego wielkoludka:-DDuży chłopczyk z niego:-DChyba przerasta wszystkie styczniowe dzieciaczki do tej pory:tak:

Rodziców też ma Michaś takich sporych?
 
Małgosiu, pokaz nam koniecznie tego swojego wielkoludka:-DDuży chłopczyk z niego:-DChyba przerasta wszystkie styczniowe dzieciaczki do tej pory:tak:

Rodziców też ma Michaś takich sporych?
Witam, no co tu duzo ukrywac ma sporych starych:D:D Ja mam 177 cm mąż 180:) Zaraz wkleję zdjęcie to zobaczysz mojego małego synka:) Miał tu 15 miesięcy na tym zdjęciu:)
showFullSize.php
[/URL][/IMG]
 
Małgosiu,
Ale masz słodkich chlopaczków! Pokazuj ich nam czesto i siebie równiez:)
Widzę ze jestes świeżoupieczona podwójna mamusią!
Napisz nam skąd jestes!
 
Witajcie:) Jestem z Przywidz 30 km od Gdańska:) No i jestem mamusią 2 synków:) Świeżą to prawda:) Wojtasek ma dopiero 3 miesiące:) Są kochani Ci moi mali rozrabiacy:D:D
 
reklama
Do góry