reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WZROST I WAGA STYCZNIOWYCH BOBASOW;-))

Dokładnie ma podobny wzrost tak miedzy 76-78 cm...pewnie ze sie mieści...mi powiedziała ordynator w szpitalu że mala jest po prostu drobna, ma waska pupke, mała główke, waska klatke i nie jest wychudzona, po prostu bedzie drobna wysoka..(ma dłuuuugie nogi)..zreszta Darka rodzina to wysokie patyki, u mnie tez nie ma grubasów, to po kim ona ma byc grubaskiem????

Znajoma mi mówi ze jak mała tyle wazy to niedozywiona jest, nie prawda Michalina juz tak ma, ona na prawde duzo je...
 
reklama
Zuzka też należy do drobnych dzieciaczków. Nie wiem dokładnie ile teraz waży , ale pewnie coś około 10 kg. Apetyt ma wilczy , więc napewno niedożywiona nie jest.
Taki już urok naszych dziewczynek.:-)

Anusia!

Co u was słychać ? Dawno się nie pokazywałaś.
 
Michalina wazy juz 9400 a mierzy 78-79 cm..urosało jej sie troszke hihihi

Ale Antoś kurcze, co za wysoki koleś, ja pierdziele....ale z niego przystojniak będzie...(Aga a ey ile macie z mezem wzrostu?)
inni chłopcy tez tacy wysocy?
 
u
mial swoje 13 kg z kawalkiem i norma. a tu cyk, nagle krzyz mi sie ugina przy podnoszeniu go do gory. gonimy 15 kg..... uda mu przybraly, raczki robia sie serdelkowate, a on mniej je niz jadl. gdzie tu logika....:baffled:

Wydaje mi sie ze dzieci najmiej przybieraja na wadze jak zaczynaja chodic, bo zuzywaja na to duuuzo energi, teraz jak juz chodzenie jest opanowane perfekt to maluchy sie tak nie wysilają i nie potrzeba im tyle energi..przez co wzrost wagi :-)

A poza ty skoro tak urósł to te dodatkowe centymetry tez swoje ważą nie?
 
moj wczesniaczek ma 82 cm a bucik nosi tak jak martka 20 i robia sie za male musimy sie rozgladac juz za 21:-)
 
U nas wszytko dobrze, milo ze pytasz Martko:)

Ja powoli rozgladam sie za praca, nadal spotykam z moim Panem fotografem- jutro wybieramy sie z Zuzia do ZOO na kolejna sesje zdjeciowa- jak beda to cos zapodam!!!

Calujemy cieplo.

A &Z
 
Michalina wróciła do swojwj wagi z przed choroby...waży 10100 no i jej sie urosło bo ma 79-80cm

wzrost jest miedzy 35 a 60 centylem
waga miedzy 15 a 35

wiec uwazam że jest ok :-D:-D:-D
 
reklama
Mój Mały władował się wczoraj na wagę w warzywniaku, pokazała 11 700,:happy: był leciutko ubrany, bo gorąco, może buciki tylko troszkę ważyły, wieć myślę, że waży ok. 11 500. Zmierzyć się nie da, cwaniaczek:-)
 
Do góry