reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Z partnerem do ginekologa?

Paula2799

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
22 Luty 2019
Postów
34
Witam kobietki! Czy jak bylyscie w ciazy to do ginekologa od razu wchodziliscie z partnerem czy wchodzilyscie, najpierw same i go wolalyscoe na usg gdy czekał na poczekalni?
 
reklama
U mnie na tej samej wizycie było badanie i usg. Najpierw wchodziłam sama na badanie na fotelu ginekologicznym a potem jak kladlam się na kozetce na usg to wchodził mąż (zawsze prosiłam lekarza zeby zaprosił męża do gabinetu). Nigdy nie było z tym problemu
 
Ja chodzę z mężem od początku. W gabinecie są 3 pomieszczenia i jak jest badanie ginekologiczne to mąż po prostu wychodzi do tego innego pomieszczenia i tam czeka. Nigdy nie było problemu, w sumie większość par do mojego lekarza wchodzi we dwoje.
 
reklama
Ja mam badanie i USG na jednej wizycie, jeśli Narzeczony tylko ma możliwość to jeździ ze mną. Do gabinetu od razu wchodzimy razem. Zawsze przed badaniem zakładam "spódniczke", wiec to wszystko nie jest aż tak bardzo widoczne, poza tym, Narzeczony nie patrzy "tam" [emoji23] tylko na ekran [emoji846]
 
reklama
Ja z reguły jeździłam sama do lekarza, bo mąż zostawał w domu ze starszą córką. Ze mną pojechał raz na USG połówkowe i raz na zwykłą wizytę, to wszedł ze mną od razu do gabinetu.
 
Do góry