reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

za którym razem wam sie udało?

nadzieja xxx

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
hej jestem tu nowa mam za soba 1 inseminacje i 1 nie udana próba in vitro .
Niestety muszę odczekać 3 miesiące bede podchodzić w lutym on dużo czasu jeszcze ... ciężko to przeczekać

reklama

nadzieja xxx

Rozwiązania
0
między czasie mam zrobic kariotyp lekarz mowi ze ogółem jest przebadana od a do z a i tak zaliczam porażki same moj wynik amh 0.8 endometrioza 3 /4stopien i niedoczynność tarczycy i Hashimoto

Marta273s

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Jestem po pierwszym zaplodnieniu in vitro. W 9 tygodniu stwierdzone puste jajko plodowe. Jutro mam zabieg. Nie mogę się od wczoraj pozbierać. . Kiedy i czy będę podchodzić do następnej próby nie mam jeszcze pojęcia. Ja bardzo bym chciała ale nie wiem jak mój mąż

czarnu1a

Rozwiązania
0
Ja jestem po 1wszym in vitro próba udana za pierwszym razem ,podany 1 zarodek blastocysta.Problem u nas po stronie męża.Polecam wejść na forum bb kto po in vitro

nadzieja xxx

Rozwiązania
0
Jestem po pierwszym zaplodnieniu in vitro. W 9 tygodniu stwierdzone puste jajko plodowe. Jutro mam zabieg. Nie mogę się od wczoraj pozbierać. . Kiedy i czy będę podchodzić do następnej próby nie mam jeszcze pojęcia. Ja bardzo bym chciała ale nie wiem jak mój mąż
biedna trzymaj się może po dłuższej rozmowie podejmiecie decyzje o kolejnej probie

Marta273s

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
biedna trzymaj się może po dłuższej rozmowie podejmiecie decyzje o kolejnej probie
Mam taką nadzieję ale ciężko się jakoś pozbierać. Potrzebujemy chyba oboje troszkę czasu. No i oczywiście troszkę pieniędzy musimy znowu zebrać bo tu gdzie mieszkam procedura in vitro jest bardzo droga. Mam jednak nadzieję że podjedziemy do niej jeszcze raz. Tak bardzo pragnę abyśmy byli pełna rodzina.

nadzieja xxx

Rozwiązania
0
Mam taką nadzieję ale ciężko się jakoś pozbierać. Potrzebujemy chyba oboje troszkę czasu. No i oczywiście troszkę pieniędzy musimy znowu zebrać bo tu gdzie mieszkam procedura in vitro jest bardzo droga. Mam jednak nadzieję że podjedziemy do niej jeszcze raz. Tak bardzo pragnę abyśmy byli pełna rodzina.
Kochana bardzo dobrze cie rozumie tez strasznie chce stworzyć prawdziwą rodzinę jestesmy 1.5roku po slubie 10 lat razem
Znajomi maja juz dzieciaczki a ja co? co miesiąc kolejna porażka moze w końcu sie nam uda wiem jaki to koszt i ile kłótni o pieniądze ja strasznie chciałam wziąść pakiet za 13.900 3 prób maz nie byl za tym za bardzo chciał tylko 1 procedure ale co jak sie nie uda i sie nie udało zawsze jest jeszcze ta nadzieja a moze za 2 3 razem sie uda narazie mam takie podejście i staram sie byc twarda chodz chce mi sie płakać a innej opcji narazie do siebie nie dopuszczam ... bo jak sie nie uda za 3 razem to juz sie nie podniose

nadzieja xxx

Rozwiązania
0
Kochana bardzo dobrze cie rozumie tez strasznie chce stworzyć prawdziwą rodzinę jestesmy 1.5roku po slubie 10 lat razem
Znajomi maja juz dzieciaczki a ja co? co miesiąc kolejna porażka moze w końcu sie nam uda wiem jaki to koszt i ile kłótni o pieniądze ja strasznie chciałam wziąść pakiet za 13.900 3 prób maz nie byl za tym za bardzo chciał tylko 1 procedure ale co jak sie nie uda i sie nie udało zawsze jest jeszcze ta nadzieja a moze za 2 3 razem sie uda narazie mam takie podejście i staram sie byc twarda chodz chce mi sie płakać a innej opcji narazie do siebie nie dopuszczam ... bo jak sie nie uda za 3 razem to juz sie nie podniose
zapisałam się na siłownię musze odczekać 3 cykle podchodzę w lutym zeby sie czymś zająć i dodatkowo zapisałam się do psychologa pogadac wydusic to z siebie

nadzieja xxx

Rozwiązania
0
Ja jestem po 1wszym in vitro próba udana za pierwszym razem ,podany 1 zarodek blastocysta.Problem u nas po stronie męża.Polecam wejść na forum bb kto po in vitro
Super cieszę się ze za 1 razem się wam udało szczęścia wam życzę i zdrówka dla was

reklama
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
P Za którym razem z ovitrelle Wam się udało? Potrzebuję porady 10
Tulcia W którym tygodniu informowałyście w pracy o ciąży? Potrzebuję porady 14
B W którym tyg zaczyna bić serduszko Potrzebuję porady 9
M Na którym boku spałyście w czasie ciąży bliźniaczej? Potrzebuję porady 31
P Ankieta, ciąża po którym transferze? Ciąża po in vitro 2
L W którym dniu cyklu po staraniach uwazacie, że udało sie Wam zajść w ciążę? Staramy się 9
aniaslu Zachowania przedszkolaka, którym warto się przyjrzeć. Co może nas niepokoić i jak pomóc dziecku? Temat tygodnia 0
D W którym tygodniu grupa krwii? Potrzebuję porady 8
A Mamy aniołków którym przestało bić serduszko.. Poronienia 49
AgaG04 W którym tc poznałyście płeć dziecka? Potrzebuję porady 17
M W którym tygodniu ciąży miałyscie 1 badanie prenatalne? Potrzebuję porady 2
M W którym tygodniu poznałyście płeć dziecka? Potrzebuję porady 23
Justyna9796 W którym jestem tygodniu ciąży Lipcowe mamy 2019 7
Magdaa..K123 W którym cyklu wam się udało ? Potrzebuję porady 12
1 Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :) Przyszłe mamy 11213
J W którym tc robi się planowe CC ? Potrzebuję porady 22
Karolina93 W którym dniu cyklu zaciążyłyście? Potrzebuję porady 6
C W którym tygodniu poznaliście płeć dziecka ? :) Potrzebuję porady 18
M mieszkanie w Gdańsku - na którym osiedlu? Trójmiasto 2
D Do mam, którym udało się przekonać dziecko do butli Karmienie piersią 7
NataliaSople W Którym Tyg USG Wykryje dziecko ?? Ciąża, poród, połóg 17
aaaczarna ciąża blizniacza jednojajowa w którym tyg potwierdzenie Mamusie bliźniat, trojaczków i... 25
Sabrinka Przyszłość naszych dzieci, a świat w którym żyjemy Wychowanie 13
jedynka W którym tygodniu i z jaką wagą urodziły się bliźniaki Mamusie bliźniat, trojaczków i... 294
S Jak i w którym Tyg.dowiedziałyście się o ciąży?? Ciąża, poród, połóg 26
T Szpial w którym rodziłyście/zamierzacie rodzić? Łódź 415
o!agulka w którym tygodniu rodziłyście swoje maleństwa??? Ciąża, poród, połóg 83
lil kate W którym szpitalu rodzicie ??? Dzieci urodzone w lutym 2007 101
Elżbietka ANKIETA - W którym cyklu udało się zajść w ciążę? Ciąża, poród, połóg 642
A W którym tygodniu ciąży urodziłyście dziecko? Ciąża, poród, połóg 105
A Odczucia po porodzie. Złe i dobre strony szpitala, w którym rodzimy dzieci. Dzieci urodzone w lutym 2006r. 162
Y na którym boku ? Dzieci urodzone w lutym 2006r. 18
M w którym tygodniu urodziło sie wasze dziecko? Wcześniaki 984
W Gubimy kilogramy - razem łatwiej Zdrowa mama 22
Eveliii 25 Razem raźniej , sa tu starajace sie ? Staramy się 5
M Starania -lek aromek razem z clo Potrzebuję porady 2
Monika11118 Prenatal duo można brac wszystkie tabletki razem? Potrzebuję porady 1
...Margotka9022... Ciąża leżąca. Razem przejdźmy ten trudny czas. Ciąża, poród, połóg 1
karolyn1987 Spanie razem czy osobno? Potrzebuję porady 41
W Szew I pessar razem Ciąża, poród, połóg 7
K Ciaza za pomoca lekow- razem damy rade Staramy się 4
L4dY-bIrd Urodzimy razem - warsztat o niefarmakologicznych metodach łagodzenia bólu porodowego Ogłoszenia - Dolny Śląsk 0
G EDUAKCJA - Razem możemy więcej! Dolny Śląsk 0
A Za ktorym razem wyszlo Wam dziewczyny invitro ? Potrzebuję porady 3
magda1978 zróbmy razem coś fajnego dla dzieci Możesz pomóc...zobacz 1
magda1978 zróbmy razem coś fajnego dla dzieci Warszawa 3
eni_ Syców razem zawsze raźniej Dolny Śląsk 14
soppana Klub 12 złotych- akcja charytatywna Stowarzyszenia "Dalej Razem" Możesz pomóc...zobacz 0
R Promocja ksiązki "Jedz pysznie razem z dzieckiem" M.Makarowskiej spesjalistki DDTVN Ogłoszenia - Łódź 0
anka_d Razem czy osobno? Noworodek 26