reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Za maly pecherzyk ciazowy

reklama
Niestety, z tego co prześledziłam nie skończyło się to dobrze :(
W 5 tc okazalo sie ze jest ogromny krwiak, do tego roznica miedzy om a usg byla jakos 4 dni (wiedzialam ze roznicy nie powinno byc poniewaz ostatnie przytulanki byly w dniu spodziewanej owulacji), po 2 tyg krwiak mniejszy o polowe, serduszko bije, roznica juz 8 dni i pecherzyk urosl tylko 1 mm. Za 4 dni serduszko juz nie bilo

niestety w 8 tc w lipcu serduszko przestalo bic
Przepraszam że tak wygrzebuje, ale sama mam dużo obaw, bo też wydaje mi się, że mój pęcherzyk za wolno rośnie. Więc szukam powiązanych wątków, zawsze dobrze jest znać zakończenie, toteż pozwoliłam sobie je tu dopisać. Jeśli coś poprzekręcałam, ogromnie przepraszam i skasuję post.
 
Do góry