reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Za maly pecherzyk ciazowy

Jade w poniedzialek. Ale nie wiem jak wytrzymac do tej pory, jestem zalamana bo moj gin kazal sie nie cieszy i nastawic na najgorsze bo on bardzo by sie zdziwil jakby sie udalo;( probowalam poszukac cos w internecie ale chyba nikt nie mial takiej sytuacji bo nic znalezc nie moge na ten temat zeby pecherzyk slabo rósl
 
reklama
Jak będziesz u gina w poniedziałek ,to zapytaj o acard lub polocard ,wiem że często pomoga przy krwiakach , nie sądzę żeby nikt nie miał takiej sytuacji ,tylko może dla innych lekarzy jest to normalne i nie straszą pacjentek ,Nie stresuj się i nie nastawiaj ,myśl pozytywnie to pomaga
 
Ok zapytam o te leki. Staram sie myslec pozytywnie ale jest to trudne
Wiem ,doskonale Cię rozumiem , ale zamartwianie się nie pomoże , a wręcz zaszkodzi , ja też ciągle się martwiłam na 1 wizycie jak pojechałam po l4 usłyszałam ,też żeby się nie cieszyć że za cienkie endometrium ,że nie przyjmie ciąży i co?jestem w 30 tyg ,brałam te same leki co Ty plus polocard do tej pory biorę
 
Ale tylko przez to, że pęcherzyk jest za mały? Może owu się przesunęła? U mnie od początku była różnica 5 dni w wielkości.
 
Tak bo powiedzial ze na obrazie z usg pecherzyk powinien byc duzo wiekszy i na tyle na ile on zna swoja prace (jesli chodzi o ciaze, o wady dzieci jest najlepszy, ma bardzo dobry sprzet) to ze z tego nic nie bedzie. Wczesniej roznica w ciazy miedzy usg a om byla 4 dni a teraz juz 8 dni roznicy bylo.
 
Tak bo powiedzial ze na obrazie z usg pecherzyk powinien byc duzo wiekszy i na tyle na ile on zna swoja prace (jesli chodzi o ciaze, o wady dzieci jest najlepszy, ma bardzo dobry sprzet) to ze z tego nic nie bedzie. Wczesniej roznica w ciazy miedzy usg a om byla 4 dni a teraz juz 8 dni roznicy bylo.
Ja tak miałam,mój synek ma.juz 6 lat. Wtedy skierowali mnie nawet do szpitala na czyszczenie,a tu niespodzianka,wszystko ok. Też najlepszy lekarz z super sprzętem j taka pomyłka.
 
Wydaje mi się, że nikt tego nie może wiedzieć. Musisz po prostu poczekać na to co się stanie. Wiem, że to trudne.
 
reklama
Do góry