reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Za niski progesteron?

Dołączył(a)
31 Sierpień 2020
Postów
12
Witajcie Kochani, liczę na waszą pomoc.
Jestem w 5 tygodniu ciąży, dokładniej ciąża ma 4tc4dc.jest to 32 dzien. Zabrałam ponownie bete ponieważ minęły mi mdłości i kłucie w macicy. Została jedynie boleśnie piersi i takie delikatne pobolewanie w podbrzuszu.
Beta 1843 mlU/ml, progesteron 21 ng/ml
W stosunku to badań z ubiegłego tygodnia beta przyrasta dobrze, powtórzę jeszcze po 48h. Ale czy progesteron nie jest za niski? Niby normy z laboratorium to 11-44,3 jednak czytałam, że lepiej gdy poziom jest wyższy.
Badanie robione z rana.
Co mi radzicie?
Z góry dziękuję za pomoc
 
reklama
Witajcie Kochani, liczę na waszą pomoc.
Jestem w 5 tygodniu ciąży, dokładniej ciąża ma 4tc4dc.jest to 32 dzien. Zabrałam ponownie bete ponieważ minęły mi mdłości i kłucie w macicy. Została jedynie boleśnie piersi i takie delikatne pobolewanie w podbrzuszu.
Beta 1843 mlU/ml, progesteron 21 ng/ml
W stosunku to badań z ubiegłego tygodnia beta przyrasta dobrze, powtórzę jeszcze po 48h. Ale czy progesteron nie jest za niski? Niby normy z laboratorium to 11-44,3 jednak czytałam, że lepiej gdy poziom jest wyższy.
Badanie robione z rana.
Co mi radzicie?
Z góry dziękuję za pomoc

Na ten dzień to zdecydowanie normalny poziom progesteronu, będzie sukcesywnie rósł :)
 
Do góry