reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawki/prezenty na różne okazje.

Punta! Widzę, że Twoja POCIECHA też niedługo będzie obchodzić tę TRÓJECZKĘ, a drugiej zbliża się roczek? Dziękuję w imieniu mojego Maksa za cieplutkie słowa - życzenia!
 
reklama
Witam,

Na roczek szarpnelismy sie i kupilismy lozko, bo po wakacjach to szczebelkowe zrobile sie jej zaciasne ;)

Dostala tez ubranka - to zawsze jest jakis prezent, autko zdalnie sterowane - przyznam, ze nawet potreafi wprawic autko w ruch. Album na zdjecia. Bajke sluchowisko na CD.

Zblizaja sie swieta i powoli myslimy nad prezentem. Narazie wpdalam na pomysl odkurzacza zabawki.

Pozdrawiam,
 
Przyznam, ze spi tylko w dzien. W nocy powrot do lozeczka ze szczebelkami.
Na wakacjach spala w takim lozku, ale zastawilismy szafkami, ktore zazwyczaj sa przy lozkach w pokojach hotelowych. Jak wrocilismy to sporo czasu minelo, az sie przyzwyczaila do "ciasnego" lozeczka, gdy kupilismy jej lozko, to juz nie bylo tak potrzebne. Ale w dzien przynajmniej nie zajmuje juz naszej kanapy :laugh:
 
Witam drogie mamy

Chciałabym kupić prezent na Mikołaja Mateuszkowi niestety nie ma pojęcia co to mogłoby być Może Wy macie jakiś pomysł chłopiec ma 2,5 roczku a ja chciałabym wydać ok 100 zł Serdecznie dziękuję za wszystkie podpowiedzi :)
 
zobacz tu www.leomark.pl
Ja wypatrzyłam książeczki które maluje się wodą i wychodza kolorowe obrazki, lub płachty do malowania rączkami.
POza tym polecam ciastoliny wszelakie.
 
[color=Pink]Moja Oliwia skończyła 3 latka i też mamy problem z prezentem.Jestem jednak przekonana,że najlepsze byłyby wszelkiego rodzaju zabawki edukacyjne,puzzle,najlepiej takie 36 elementów,wszelkie gry planszowe.To świetna zabawa dla maluszka i rodziców.Super grą są również pingwinki,których reklama pojawiła się niedawno w telewizji.Pozdrawiamy
Kasia i Oliwia(niestety nie umiemy jeszcze wkleić swojego zdjęcia) 8)[/color]
 
ja stawiam na taki zestaw "małego majsterkowicza". Nie wiem jak to sie nazywa, ale to jest taki stolik na kółkach z miejscem na narzędzia (oczywiście plastikowe). Jest tam wszystko: młotek, wiertarka, śrubokręt i śruby, gwoździe, no różne cuda. Macias ma 2 lata i ma ogromną radochę gdy się tym bawi. Ale to kosztuje coś koło 150 zł
 
Podobne zestawy, o których piszesz widziałam w Kauflandzie - kosztowały około 50 pln, więc znacznie tańsze. Może mają mniej elementów, ale chyba też zapewniają dobrą zabawę. Było zresztą wiele wersji. Podstawa - to dwupoziomowy stoliczek na kółkach, ale wyposażenie różniste - były zestawy do majsterkowania, zestawy lekarskie, kuchenne i jeszcze kilka, nie pamiętam. My przymierzamy się do czegoś takiego na Gwiazkę - tylko w wersji dla samochodzików - dwa poziomy ze zjeżdżalniami dla samochodzików, do tego jakieś garaże - dla naszego prawie dwuletniego samochodziarza myśłę że dobry prezent. To też inna wersja tych zestawów "stolikowych".

pozdrawiam
nikita
 
reklama
Do góry