reklama

Zabawkowe hity i kity

Temat na forum 'Polecam - Odradzam' rozpoczęty przez Jagoda., 29 Sierpień 2011.

1. Jagoda.

Jagoda. Fanka BB :)

Tak do 6m to grzechotka była HITEM: TINY LOVE -grzechotka SKOCZEK
    2eca05ebb0e64748.jpg

Zdarza mu się zając na chwilę: Fisher Price-pierwsze klocki malucha, ale same klocki sprawiają mu większą radość
    klocki.jpg

HITEM były FISHER PRICE wyścigówki z kulkami
    auta.jpg

Nie wiem czemu, ale jakoś nie spodobał się synowi MUZYCZNY STOLICZEK EDUKACYJNY SMILY PLAY dostał go na roczek i zainteresowanie było na krótko
    1771699485.jpg

Ale za to lubi FISHER PRICE - KROKODYL I WESOŁE KLOCKI i to też dostał na roczek a zainteresowanie jest o wiele większe
    SALON FISHER PRICE Wesole Klocki Krokodyl T4336 obr1.jpg

Teraz ma 14m i ostatnio bawi się Dartontoys Farma - DREWNIANY DOMEK ZE ZWIERZĄTKAMI a dostał go o wiele wcześniej tyle, że bawił się tylko zwierzątkami
    c_big11923738.jpg

A największym HITEM jest: zestaw do piaskownicy z Biedronki za 15zł :-)
    zestaw.jpg

2. lyla1992

lyla1992 Fanka BB :)

3. reklama
  4. GabrielGarcia

GabrielGarcia Zaciekawiona BB

A ja wywaliłam ostatnio 150 zeta za laptopa dla ZOski taki z fishera, ten droższy i powiem szczerze że za tyle kasy to spodziewałam sie czegoś lepszego. Już znacznie wiekszym sukcesem okazała się ciatolina z zestawem śniadaniowym, ale wadą jest to ze sie kruszy i wysycha, więc po każdej zabawie trzeba bezwzględnie chować do pudełka. ALe była to chyba pierwsza zabawka którą moje dziecko zajeło się dłuzej niż 15 minut!

5. kasiagie

kasiagie Fanka BB :)

stoliczek edukacyjny jest super, dziecko naprawdę się nim zajęło... a laptop to porazka... fajnie się nim tylko rzuca a poza tym nie ciekawi nic...

6. rossa

rossa Fanka BB :)

u mnie Ania wozi lalki w wózeczku, lubi samochodziki i wszystkie narzędzia do majsterkowania, a hitem są puzzle i książeczki z naklejkami. Kupiłam jej garnuszek na klocuszek i po kliku dniach poszedł w zapomnienie, tak jak grające pianinko.

7. majandra

majandra Mamusia Maciusia 17/08/07

Moje dziecię ma 4 lata i nadal laptopy dziecięce go nie interesują. Jeden kurzy się w szafie.

8. CudownaPlaneta_pl

CudownaPlaneta_pl Zaciekawiona BB

U nas hitem są samochodziki oraz klocki,natomiast kitem okazały się puzzle. Raz babcia kupiła i na szczęście nigdy więcej. Niemal od razu poszły w zapomnienie.

9. Bacran

Bacran Początkująca w BB

Moja córka uwielbia figurki Littest Pet Shop oraz lalki Baby Born i Chou-Chou. Nie bardzo interesują ją już w tej chwili klocki, z których do niedawna jeszcze zapamiętale budowała.

10. reklama
  11. rossa

rossa Fanka BB :)

wszystko zależy od dziecka, każde jest inne. Moja ma niespełna 2 latka a puzzle uwielbia, pierwsze były bardzo proste 2-3 elementowe drewniane. Teraz układa już ok 20 elementowe, a jej ulubione to seria z Kubusiem Puchatkiem

12. Amko_com_pl

Amko_com_pl Zaciekawiona BB

Racja,wszystko zależy do naszego dziecka wiec tutaj nie ma wyjątku jeżeli chodzi o zabawkowe hity. My bardzo lubimy bawić się samochodzikami,oraz układać różne budowle z klocków.

Pozdrawiam AMKO dla dzieci

Poleć forum