reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawkowe hity i kity

Jagoda.

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
30 Grudzień 2009
Postów
137
Miasto
okolice Warszawy
Tak do 6m to grzechotka była HITEM: TINY LOVE -grzechotka SKOCZEK
2eca05ebb0e64748.jpg

Zdarza mu się zając na chwilę: Fisher Price-pierwsze klocki malucha, ale same klocki sprawiają mu większą radość
klocki.jpg

HITEM były FISHER PRICE wyścigówki z kulkami
auta.jpg

Nie wiem czemu, ale jakoś nie spodobał się synowi MUZYCZNY STOLICZEK EDUKACYJNY SMILY PLAY dostał go na roczek i zainteresowanie było na krótko
1771699485.jpg

Ale za to lubi FISHER PRICE - KROKODYL I WESOŁE KLOCKI i to też dostał na roczek a zainteresowanie jest o wiele większe
SALON FISHER PRICE Wesole Klocki Krokodyl T4336 obr1.jpg

Teraz ma 14m i ostatnio bawi się Dartontoys Farma - DREWNIANY DOMEK ZE ZWIERZĄTKAMI a dostał go o wiele wcześniej tyle, że bawił się tylko zwierzątkami
c_big11923738.jpg

A największym HITEM jest: zestaw do piaskownicy z Biedronki za 15zł :-)
zestaw.jpg
 
reklama
A ja wywaliłam ostatnio 150 zeta za laptopa dla ZOski taki z fishera, ten droższy i powiem szczerze że za tyle kasy to spodziewałam sie czegoś lepszego. Już znacznie wiekszym sukcesem okazała się ciatolina z zestawem śniadaniowym, ale wadą jest to ze sie kruszy i wysycha, więc po każdej zabawie trzeba bezwzględnie chować do pudełka. ALe była to chyba pierwsza zabawka którą moje dziecko zajeło się dłuzej niż 15 minut!
 
stoliczek edukacyjny jest super, dziecko naprawdę się nim zajęło... a laptop to porazka... fajnie się nim tylko rzuca a poza tym nie ciekawi nic...
 
u mnie Ania wozi lalki w wózeczku, lubi samochodziki i wszystkie narzędzia do majsterkowania, a hitem są puzzle i książeczki z naklejkami. Kupiłam jej garnuszek na klocuszek i po kliku dniach poszedł w zapomnienie, tak jak grające pianinko.
 
U nas hitem są samochodziki oraz klocki,natomiast kitem okazały się puzzle. Raz babcia kupiła i na szczęście nigdy więcej. Niemal od razu poszły w zapomnienie.
 
Moja córka uwielbia figurki Littest Pet Shop oraz lalki Baby Born i Chou-Chou. Nie bardzo interesują ją już w tej chwili klocki, z których do niedawna jeszcze zapamiętale budowała.
 
U nas hitem są samochodziki oraz klocki,natomiast kitem okazały się puzzle. Raz babcia kupiła i na szczęście nigdy więcej. Niemal od razu poszły w zapomnienie.
wszystko zależy od dziecka, każde jest inne. Moja ma niespełna 2 latka a puzzle uwielbia, pierwsze były bardzo proste 2-3 elementowe drewniane. Teraz układa już ok 20 elementowe, a jej ulubione to seria z Kubusiem Puchatkiem
 
reklama
Racja,wszystko zależy do naszego dziecka wiec tutaj nie ma wyjątku jeżeli chodzi o zabawkowe hity. My bardzo lubimy bawić się samochodzikami,oraz układać różne budowle z klocków.


Pozdrawiam AMKO dla dzieci
 
Do góry